Hotel Paradise 8. Bartek zmienił się nie do poznania! To część planu?

Hotel Paradise 8. Bartek zmienił się nie do poznania!
Bartek często wywołuje skrajne emocje wśród hotelowiczów. Nie inaczej było tym razem, gdy zamiast robić dramy, zaczął prawić uczestnikom komplementy!

Hotel Paradise. Bartek odmieniony

Bartek wielokrotnie zaszedł za skórę innym uczestnikom. Tego poranka jego zachowanie uległo zmianie o 180 stopni. Mężczyzna zaczął prawić komplementy dziewczynom, a Oskarowi zaproponował kawę. Co kryło się za jego podejrzanie miłym podejściem do świata?

Lekcja pierwsza: jak być fałszywym? Mówić ludziom to, co chcą usłyszeć
- powiedział Bartek.

Mężczyzna był wyraźnie sfrustrowany zachowaniem dziewczyn. Oliwy do ognia dodała wiadomość od Ady, że mieszkanki hotelu nie są wobec niej życzliwe.

Spisek dziewczyn przeciwko Bartkowi

Dziewczyny knują spisek przeciwko Bartkowi?

Dzień wcześniej mieszkanki Hotelu były oburzone zachowaniem Bartka, który po raz kolejny "upokorzył" Adę. Tym razem oberwało mu się za rzucenie żartu o zdradzie w obecności partnerki. Sytuacji nie pomógł fakt, że wypowiadając te słowa Bartek spojrzał porozumiewawczo na Olę.

Dla mnie on jest skreślony. Ja wolałam odpaść niż do niego podejść
- przyznała Ola.
Jeżeli będzie jakaś blokada pary, to możecie mnie blokować z Jędrkiem. Ja będę dla nich cały czas miła i powiem, że musimy się zamienić
- powiedziała Agnieszka.
Każda z nas ma jednego wroga, tego samego
- skomentowała Natalia.

Na ostatnim Rajskim Rozdaniu blokadę pary dostała Ksenia i Kacper, dzięki czemu Ola mogła ponownie sparować się z mężczyzną. Bartek pomimo wielu kłótni, po raz kolejny został partnerem Ady. Dominika sparowała się z Oskarem, a losy Kseni i Natalii były w rękach Michała. Mężczyzna postawił mimo wszystko na przyjaźń, tym samym eliminując z gry Ksenię.

Czy spisek dziewczyn dojdzie do skutku? A może Bartek ujarzmi mieszkanki Hotelu, zmieniając swoje zachowanie?

Autor: Iga Kugiel

podziel się:

Pozostałe wiadomości