Oliwia mogła być dziś na miejscu Zuzi? Uczestniczka "Hotelu Paradise 12" szczerze o decyzji, która zmieniła wszystko [TYLKO U NAS]
- Czy Oliwia żałuje, że nie została w parze z Krystianem?
- Dlaczego wybrała Denisa zamiast bezpiecznej relacji?
- Czy mogła dojść do finału u boku Krystiana?
- Jak dziś patrzy na swoją decyzję?
- Co powiedziała o uczuciach Krystiana?
- Dlaczego nie chciała udawać romantycznej relacji?
Hotel Paradise 12. Oliwia zamieniła Krystiana na Denisa
Przez wiele tygodni Krystian i Oliwia funkcjonowali w programie jako bardzo zgrany duet. Problem polegał jednak na tym, że każde z nich patrzyło na tę relację zupełnie inaczej. Krystian coraz bardziej angażował się emocjonalnie i nie ukrywał, że Oliwia jest dla niego kimś więcej niż tylko hotelową partnerką. Ona natomiast od początku podkreślała, że widzi w nim przede wszystkim przyjaciela. To właśnie ta różnica sprawiła, że gdy w hotelu pojawili się nowi uczestnicy, wszystko zaczęło się zmieniać.
Moment wejścia Denisa i Zuzi okazał się jednym z najważniejszych punktów całego sezonu. Oliwia szybko zwróciła uwagę na Denisa i postanowiła dać tej znajomości szansę. Jednocześnie Krystian coraz więcej czasu spędzał z Zuzią, z którą finalnie nie tylko dotarł do wielkiego finału, ale również stworzył związek poza programem.
Patrząc z dzisiejszej perspektywy, można odnieść wrażenie, że ten jeden moment całkowicie zmienił losy kilku uczestników. Tym bardziej że relacja Oliwii i Denisa zakończyła się dość szybko. Para odpadła z programu po teście wiedzy ogólnej, uzyskując najgorszy wynik spośród wszystkich uczestników.
Hotel Paradise 12. Czy dziś żałuje wyboru?
To pytanie od dłuższego czasu zadają Oliwii internauci. W końcu pozostanie przy Krystianie, mogło oznaczać dla niej dłuższą przygodę w programie, a być może nawet miejsce w finale. Uczestniczka nie ma jednak wątpliwości.
Myślę, że nieodpowiedziała.
Jak tłumaczy, najważniejsze było dla niej, pozostanie wierną własnym uczuciom i emocjom. Nie chciała budować relacji, która od początku nie była dla niej autentyczna.
Oliwia przyznała, że największym problemem było to, że po prostu nie potrafiła spojrzeć na Krystiana w romantyczny sposób.
Nie czułam nic do niego takiego w stronę romantyczną idącegowyznała.
Według uczestniczki pozostanie w tej relacji tylko dlatego, że dawała bezpieczeństwo w programie, byłoby zwyczajnie nieuczciwe. Jak sama podkreśla, źle czułaby się z myślą, że udaje uczucia wyłącznie po to, by zostać w hotelu dłużej.
Hotel Paradise 12. Jedna decyzja zmieniła losy wszystkich
W swojej wypowiedzi Oliwia nie ukrywała jednak, że doskonale zdawała sobie sprawę z korzyści, jakie dawała jej relacja z Krystianem.
Pewnie byłaby to najbezpieczniejsza opcja dla mnieprzyznała.
Krystian był lojalny, bardzo zaangażowany i wyraźnie walczył o ich relację. Wszystko wskazywało na to, że przy jego boku mogłaby spokojnie przetrwać kolejne tygodnie programu. Mimo to zdecydowała się postawić na własne emocje i sprawdzić, czy z Denisem uda się stworzyć coś więcej.
Krystian trafił do finału z Zuzią, a ich relacja przetrwała także po zakończeniu programu. Oliwia natomiast odpadła wcześniej u boku Denisa. Mimo to uczestniczka nie zamierza rozpamiętywać przeszłości. Jak sama podkreśla, przyszła do programu nie po to, by udawać uczucia i wybierać najbezpieczniejsze rozwiązania. Nawet jeśli taka decyzja mogła kosztować ją miejsce w finale.
Patrząc na historię tej czwórki, trudno nie odnieść wrażenia, że wejście Denisa i Zuzi było jednym z największych punktów zwrotnych całego sezonu. To wtedy rozdzieliły się drogi Oliwii i Krystiana, a rozpoczęły historie, które doprowadziły do zupełnie różnych zakończeń. I choć wielu fanów nadal uważa, że Oliwia popełniła błąd, sama zainteresowana nie ma takich odczuć. Bo jak pokazuje jej wypowiedź, dla niej ważniejsze od miejsca w finale było to, by po prostu pozostać w zgodzie ze sobą.