Kogo gra Magdalena Boczarska w "Listach do M. 4"? Mamy odpowiedź z pierwszej ręki!

Magdalena Boczarska
Magdalena Boczarska to gwiazda naszego serialu "Żywioły Saszy". Tym razem zobaczycie ją w naszej hitowej komedii świątecznej "Listy do M.", których czwarta część trafiła premierowo do Playera!

LISTY DO M. 4 OBEJRZYSZ TUTAJ >

Kim jest postać grana przez Magdalenę Boczarską?

"Trafiła kosa na kamień" - tak swoją postać podsumowuje filmowa szefowa Tomka Karolaka. Wraca z Londynu, żeby zrobić porządki w agencji Mikołajów. A wiadomo - tam "grasuje" nasz ulubiony Mikołaj maruda. Co wyjdzie z takiego zestawienia filmowych osobowości? Wszystko możecie podjerzeć w naszej najgorętszej premierze tego sezonu. "Listy do M. 4" dostepne są już w player.pl Link na górze newsa. Miłego oglądania!

Listy do M. 4: Kto najbardziej cieszył się z udziału w filmie?

Zobacz także:

Umówmy się - seria filmów "Listy do M." to trochę jak "Kevin sam w domu". Tylko polska, nadwiślańska wersja z aktorami, których uwielbiacie. Tym razem wielka premiera najnowszej części przenosi się wprost do Playera. Zobaczcie, co Was czeka! ;)

Listy do M. 4: Nowe twarze, nowa jakość, czyli wyjątkowa premiera TYLKO w Playerze!

Co tym razem dla Was przygotowaliśmy?

O tym chyba najlepiej opowiedzą sami zainteresowani. Do tablicy wywołaliśmy aktorów oraz aktorki z najnowszej części filmu. Zobaczcie, co nam zdradzili. A tych smaczków jest trochę... ;)

Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc!

Listy do M. 4: Poznaj nowych bohaterów i zobacz, kto wrócił!

Autor: Michał Sikorski / tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości