Materiał promocyjny

Welbi - usługi medyczne i wiedza o zdrowiu w jednym miejscu 

Welbi.pl profilaktyka zdrowotna
Welbi.pl profilaktyka zdrowotna
Źródło: mat. prasowe
Z raportu sporządzonego na podstawie Narodowego Testu Zdrowia Polaków 2023 wynika, że duża część społeczeństwa regularnie dba o swoje zdrowie – 60% skorzystało z wizyty u lekarza pierwszego kontaktu w ciągu pół roku, a na wizytę u specjalisty w analogicznym okresie udało się 53% ankietowanych. Dzięki takim miejscom jak serwis Welbi.pl profilaktyka zdrowotna może być jeszcze łatwiejsza. Znajdziesz tu nie tylko ofertę zakupu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, ale i obszerną bazę wiedzy o zdrowiu! 

Welbi.pl – kim jesteśmy? 

Welbi.pl dostarcza wielu bardzo konkretnych narzędzi, aby zadbać o zdrowie. Nie musisz przeglądać dziesiątek stron internetowych – u nas zamówisz teleporadę i ofertę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego. Współpracujemy ze znanymi markami, by dać Ci możliwość skorzystania ze sprawdzonych usług medycznych, które będą odpowiadały Twoim potrzebom. 

Czy stan przedcukrzycowy da się wyleczyć? Jakie są pierwsze objawy ciąży? Jaka dieta odchudzająca przyniesie najlepsze efekty? Doskonale wiemy, że na co dzień szukasz odpowiedzi na wiele pytań z obszaru zdrowia, więc naszym celem jest również dostarczenie Ci najbardziej aktualnej wiedzy medycznej w postaci artykułów eksperckich, darmowych e-booków i innych praktycznych narzędzi, takich jak kalkulator BMI czy kalkulator dni płodnych.  

Usługi medyczne na Welbi.pl 

Przyglądamy się aktualnym statystykom [1], z których m.in. wynika, że co trzeci Polak ma zdiagnozowane nadciśnienie tętnicze, co czwarty cierpi na alergię, a z cukrzycą – głównie typu 2 – zmaga się już prawie 10% społeczeństwa. Dlatego oferujemy Ci konkretne narzędzia, które pomogą Ci zadbać o zdrowie. U nas zamówisz ofertę prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego i skorzystasz z szybkich teleporad.  

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne – jak to działa? 

Oferta prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego Welbi, którą możesz zamówić, została przygotowana przez TU Zdrowie – ubezpieczyciela, który działa na rynku od ponad 13 lat. Do wyboru masz 3 pakiety o różnym zakresie usług: 

 • Pakiet OCHRONA PLUS – pakiet podstawowy, który daje Ci szybki dostęp do e-konsultacji i wizyt stacjonarnych u lekarzy POZ i e-konsultacji u 14 specjalistów, a oprócz tego do diagnostyki – ponad 100 badań laboratoryjnych, ponad 60 obrazowych i 5 czynnościowych. Ceny tego pakietu zaczynają się od 69 zł. 
  • Pakiet OCHRONA COMPLEX – pakiet, który pozwoli Ci wygodnie umawiać się na e-konsultacje oraz wizyty stacjonarne u lekarzy POZ i 29 specjalistów. Oprócz tego możesz skorzystać ze 142 badań laboratoryjnych, 74 obrazowych, 5 czynnościowych i raz w roku zrobić profilaktyczny przegląd zdrowia. Ceny pakietu rozpoczynają się od 119 zł za miesiąc. 
   • Pakiet OCHRONA GOLD – usługa premium, która stanowi połączenie wszystkich elementów pakietów OCHRONA COMPLEX i GOLD oraz daje jeszcze więcej!. W ramach tej oferty możesz wykonać blisko 300 badań, w tym laboratoryjnych, obrazowych i czynnościowych, a także umówić się na 4 wizyty domowe i 2 konsultacje u psychologa lub psychiatry w ciągu roku oraz zabiegi rehabilitacyjne po złamaniach lub zwichnięciach. Za ten pakiet zapłacisz od 239 zł miesięcznie. 

    Aby zamówić ofertę wybranego pakietu za pośrednictwem Welbi.pl, masz dwie możliwości: 

    • wejdź na naszą stronę, oblicz przykładową wysokość składki i umów się na rozmowę z konsultantem, który pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę i przeprowadzi Cię przez formalności, 
     • wejdź na naszą stronę, oblicz przykładową wysokość składki i kontynuuj proces zamówienia oferty online. 

      Kiedy otrzymasz finalną ofertę od TU Zdrowie, opłać miesięczną składkę i korzystaj z usług medycznych w prawie 3500 placówek na terenie całej Polski (w 650 miastach) – czas oczekiwania na wizytę u lekarza POZ to 1 dzień roboczy, a na konsultację specjalistyczną będziesz czekać nie dłużej niż 3 dni.  

      Profilaktyka zdrowotna
      Profilaktyka zdrowotna
      Źródło: mat. prasowe

      Telemedycyna na Welbi 

      28% Polaków [1] przynajmniej raz w roku skorzystało z teleporady. Jeśli Ty także chcesz szybko skonsultować się z lekarzem przez telefon, umów się na telewizytę za pośrednictwem naszego serwisu! Teleporady realizowane są przez Home Doctor – do wyboru masz lekarzy 20 różnych specjalności, a wśród nich: gastrologów, ginekologów, urologów, laryngologów, dermatologów, kardiologów, nefrologów, chirurgów, okulistów czy diabetologów. Nie musisz korzystać z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, żeby skorzystać z usługi. Ceny telekonsultacji zaczynają się od 79 zł. 

      Teleporady mogą przyspieszyć diagnostykę i leczenie wielu chorób – jeśli tego wymaga Twój stan zdrowia, lekarz skieruje Cię na badania lub do innego specjalisty, a także wystawi e-receptę lub e-zwolnienie, jeśli uzna to za konieczne. 

      Jak zarezerwować telewizytę? To bardzo proste: 

      1. Wejdź na Welbi.pl. 

      2. Kliknij przycisk „Umów teleporadę” na stronie głównej. 

      3. Wybierz specjalizację lekarza. 

      4. Wybierz dogodny termin wizyty lub zaznacz, aby odbyła się ona jak najwcześniej (nawet w ciągu godziny). 

      5. Podaj swoje dane (imię i nazwisko, numer telefonu) niezbędne do zrealizowania teleporady. 

      6. Opłać swoją wizytę za pomocą systemu szybkich płatności – ceny wizyt rozpoczynają się od 79 zł – i oczekuj na kontakt ze strony lekarza w wybranym terminie.

      Pamiętaj, że teleporady na Welbi oraz prywatne ubezpieczenia zdrowotne od TU Zdrowie to dwie odrębne usługi.  

      Wiedza o zdrowiu na Welbi.pl – co u nas znajdziesz? 

      Pytania o kwestie zdrowotne bardzo często pojawiają się w internetowych wyszukiwarkach. Doskonale wiemy, że wiele osób poszukuje wiedzy medycznej w internecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ta, którą znajdziesz na naszej stronie, była rzetelna, a przy tym przedstawiona w przystępny, ciekawy sposób. Na naszym portalu czeka na Ciebie ponad 2500 artykułów przygotowanych przy udziale ekspertów – lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, psychologów, specjalistów w zakresie genetyki i pasjonatów zdrowego trybu życia. Specjalistyczne zagadnienia staramy się przedstawić w prosty sposób i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania, a jednocześnie dajemy Ci wiedzę, z kim skonsultować się w przypadku odczuwania opisywanych objawów. Musisz wiedzieć, że porada w sieci nie zastąpi konsultacji lekarskiej, dlatego udostępniamy Ci też narzędzia, dzięki którym łatwo i szybko uzyskasz dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i specjalistów.  

      Przygotowujemy dla Ciebie bezpłatne e-booki o zdrowiu. Znajdziesz u nas także inne praktyczne narzędzia, np. internetowe kalkulatory BMI, kalorii, ciąży czy dni płodnych. Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu zdrowego trybu życia, rozwiąż jeden z naszych quizów.

      Źródło 

      ''Narodowy Test Zdrowia Polaków 2023”, https://ocdn.eu/medonet/medonet/Raport_Narodowy_Test_Zdrowia_Polakow_2023.pdf [dostęp online dn. 29.11.2023] 

      Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

      Materiał promocyjny
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości