Aktualności

Skazana: „W 2. sezonie Hania przeżywa Katharsis…”

Aktualności

Skazana: Co z Hanią w 2. sezonie?

Hanna Byczkowska opowiedziała nam o tym, co w drugim sezonie stanie się z jej bohaterką. Lekko nie będzie…

Czy Hania, jako młoda dziewczyna będzie wstanie udźwignąć to , co jej się do tej pory przytrafiło? Wydarzyło się bardzo dużo, z pewnością zbyt dużo, aby taka młoda osoba mogła sobie z tym poradzić. Posłuchajcie!

Skazana: Martyna Byczkowska o relacji z Hanią
Skazana: Martyna Byczkowska o relacji z Hanią

Zapytaliśmy też o relacje aktorki z jej postacią. Martyna Byczkowska mówi, że było jej trudno zrozumieć zachowanie Hani i ciężko było jej też obronić te postać.

Skazana 2 - co wydarzy się w serialu?

W zakładzie karnym dochodzi do przetasowań personalnych. Kierownikiem penitencjarnym zostaje Hepner, degradując tym samym „Penisa” do roli zwykłego klawisza. Nowy kierownik szybko zyskuje przychylność osadzonych. Jedynie Alicja Mazur podejrzewa w tym podstęp.

„Penis” w dalszym ciągu ukrywa przed żoną, że to on jest ojcem dziecka „Kosy”. Jak Basia zareaguje na brutalną prawdę? Z wizytą w więzieniu pojawi się ukochany „Pati”, Krystian. Czy Patrycja Cichy spełni marzenie i stanie na ślubnym kobiercu?

Skazana 2 - twórcy i obsada

Projekt od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstawał pod nadzorem Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada nominowany w 2010 r. do Oscara Bartosz Konopka („Nieobecni”, „Pod powierzchnią”, „W głębi lasu”), a za zdjęcia Paweł Flis („Interior”, „Królestwo kobiet”) i Bartek Cierlica PSC („Chrzciny”, „Jak pokochałam gangstera”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialni są Andrzej Kowalski PSM i Andrzej Dąbrowski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentem Tomasz Blachnicki („Szadź”, „Królestwo kobiet”).

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2
Pozostałe wiadomości