Siła w miłości - to hasło naszej wiosennej premiery. Program "Power couple" przyciągnie Was nie tylko rozrywką. Ale także prawdą o związkach - także w tych nieco ekstremalnych okolicznościach.
W samej Europie żyje dziś 600 tysięcy tych, które cierpią w wyniku konsekwencji obrzezania (głównie migrantek z Afryki). Nie zdajemy sobie sprawy, że w wielu krajach kobiety otaczające nas w hotelach, na targach, w sklepach czy miejscach turystycznych, nie tylko nie czerpią przyjemności z seksu, ale cierpią, czując ból podczas oddawania moczu, miesiączki i codziennych czynności.
Bożenka podchodzi bardzo poważnie do roli nauczyciela – przepytuje, sprawdza stan wiedzy, wysyła zadania domowe. Wszyscy mają powoli jej dość. Pracownicy – z Danielem na czele – buntują się i piszą skargi.
Violetta i Paulina rozmawiają jak najlepsze koleżanki. Marek przeprasza za swój wybuch. Przyjaciółki oferują mu pomoc. Przy pierwszej okazji, Viola i Paulina proszą Sebastiana, żeby trzymał je od siebie z daleka!
To jest 3. fragment przedpremierowy. Historia czeczeńskiej rodziny z miejsca poruszy Wasze serca! Zobaczcie to jeszcze przed premierą w telewizji! Gorąco polecamy! ;)
Spieszymy do Was z przedpremierowym fragmentem 2. już odcinka "Równych sobie". A w nim dwie skrajnie różne rodziny, które połączy wyjątkowa nić porozumienia. Zobaczcie sami!
Arbi i Rosa wraz z dziećmi musieli opuścić swój dom w Czeczenii. Mimo że przyjechali do Polski już cztery lata temu, to nadal mają problemy ze zdobyciem legalnej pracy. Pomocną dłoń wyciągną do nich Karolina i Paweł, którzy prowadzą znaną firmę z ekologicznymi kosmetykami. Jak spotkanie dwóch rodzin zmieni życie bohaterów? Zapraszamy na drugi odcinek programu „Równi sobie” już 8 marca o godz. 21:30 w TVN!
W związku z powierzonym zadaniem Bożenka czuje się coraz ważniejsza. Traktuje wszystkich z góry. Proponuje Ewie, żeby została jej asystentką. Co na to nowa koleżanka?
Obrzezanie (obcięcie) żeńskich narządów płciowych to nie jest tylko problem niewielu plemion w Afryce, żyjących zgodnie z tradycyjnymi wierzeniami! To problem, który dotyczy kobiet na całym świecie! Szacuje się, że ponad 200 mln kobiet na naszej planecie poddano okaleczeniu narządów płciowych (w skrócie FGM – female genital mutilation).