Nagrody dla Superwizjera podczas 14. edycji Cannes Corporate Media & TV Awards 2023

Cannes Corporate Media & TV Awards
Cannes Corporate Media & TV Awards
Jedno z trofeów Delphine Trophy oraz Certyfikat Finalisty otrzymają produkcje Superwizjera podczas 14. edycji Cannes Corporate Media & TV Awards 2023.

Reportaż Ewy Galicy „Wagnerowcy. Najemnicy Putina” otrzyma jedno z trofeów Dolphin Trophy w kategorii Current Affairs.

Dodatkowo dokument „Młoda Białoruś” w reżyserii Łukasza Rucińskiego i Patryka Szczepaniaka zostanie uhonorowany Certyfikatem Finalisty w kategorii Political Issues.

Szczegóły poznamy już 28 września br. podczas uroczystej Gali wręczenia nagród.

O festiwalu:

Cannes Corporate Media & TV Awards to międzynarodowy festiwal poświęcony filmom korporacyjnym, mediom internetowym i produkcjom telewizyjnym, który odbywa się co roku w Cannes we Francji. Jest często określany jako jeden z najważniejszych festiwali w korporacyjnym przemyśle filmowym. Pierwszy festiwal odbył się w 2010 roku. Obecnym dyrektorem festiwalu jest austriacki biznesmen Alexander V. Kammel, który jest również dyrektorem Międzynarodowego Komitetu Turystycznych Festiwali Filmowych (ICTFF) i wielu innych festiwali. Najlepsze produkcje korporacyjne i międzynarodowe dokumenty telewizyjne są nagradzane Złotymi i Srebrnymi Trofeami Dolphin. Grand Prix jest wybierane spośród wszystkich zwycięzców Złotego Delfina.

Nagrodzone reportaże są dostępne na player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!