Nagrody dla Superwizjera podczas 14. edycji Cannes Corporate Media & TV Awards 2023

Jedno z trofeów Delphine Trophy oraz Certyfikat Finalisty otrzymają produkcje Superwizjera podczas 14. edycji Cannes Corporate Media & TV Awards 2023.

Reportaż Ewy Galicy „Wagnerowcy. Najemnicy Putina” otrzyma jedno z trofeów Dolphin Trophy w kategorii Current Affairs.

Dodatkowo dokument „Młoda Białoruś” w reżyserii Łukasza Rucińskiego i Patryka Szczepaniaka zostanie uhonorowany Certyfikatem Finalisty w kategorii Political Issues.

Szczegóły poznamy już 28 września br. podczas uroczystej Gali wręczenia nagród.

O festiwalu:

Cannes Corporate Media & TV Awards to międzynarodowy festiwal poświęcony filmom korporacyjnym, mediom internetowym i produkcjom telewizyjnym, który odbywa się co roku w Cannes we Francji. Jest często określany jako jeden z najważniejszych festiwali w korporacyjnym przemyśle filmowym. Pierwszy festiwal odbył się w 2010 roku. Obecnym dyrektorem festiwalu jest austriacki biznesmen Alexander V. Kammel, który jest również dyrektorem Międzynarodowego Komitetu Turystycznych Festiwali Filmowych (ICTFF) i wielu innych festiwali. Najlepsze produkcje korporacyjne i międzynarodowe dokumenty telewizyjne są nagradzane Złotymi i Srebrnymi Trofeami Dolphin. Grand Prix jest wybierane spośród wszystkich zwycięzców Złotego Delfina.

Nagrodzone reportaże są dostępne na player.pl.

Pozostałe wiadomości