Król kłusowników - reportaż Michała Fuji

Król kłusowników
Król kłusowników
Alkohol, łamanie prawa łowieckiego i bestialskie zachowania wobec zwierząt. Jak kłusuje jeden z najważniejszych myśliwych w Polsce?
Król kłusowników

Profesor medycyny Paweł P. to bliski znajomy kościelnych dostojników i najważniejszych polityków w państwie. Jest także znanym myśliwym, który jeszcze niedawno kierował Naczelną Radą Łowiecką. Kilka z polowań zorganizowanych przez profesora udało nam się nagrać przy pomocy ukrytych kamer. To co zarejestrowaliśmy, szokuje.

Alkohol, agresja, polowanie w okresach ochronnych, a także brutalne i bezwzględne zachowania wobec postrzelonych zwierząt. To tylko ułamek nieprawidłowości, jakich dopuszcza się znany profesor, a o których środowisko myśliwych alarmuje od kilku lat. Jaki był finał polowania w bardzo wąskim, zaufanym gronie?

Zapraszamy na wstrząsający reportaż Michała Fuji „Król kłusowników” jutro o 20:00 w TVN24 oraz w niedzielę o 22:40 w TVN. Cały reportaż już wkrótce będzie dostępny na player.pl i TVN24 GO.

Autor: Superwizjer TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie