Aktualności

"Skazana" laureatem "Tytanowego Oka"!

Aktualności

Źródło:
prasa.tvn.pl
Skazana: Agata Kulesza o 2. sezonie

Kolejny sukces hitu Playera pod marką Player Original. Serial „Skazana” został uhonorowany nagrodą „Tytanowego Oka” w kategorii polska produkcja telewizyjna podczas gali otwierającej tegoroczną edycję PIKE. W imieniu stacji i produkcji nagrodę odebrała Dorota Żurkowska, członek zarządu TVN Warner Bros. Discovery.

W poniedziałek rozpoczęła się 49. edycja Międzynarodowej Konferencji i Wystawy Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Wydarzenie zainaugurowała uroczysta gala otwierająca, podczas której wręczono statuetki „Tytanowego Oka” i „Złotej PIKE”. Aż trzy z nich trafiły do TVN Warner Bros. Discovery.

Jednym z wygranych wieczoru była produkcja pod marką Player Original „Skazana”. Serial z Agatą Kuleszą w roli głównej zdobył „Tytanowe Oko” w kategorii polska produkcja telewizyjna. Nagrodę w imieniu TVN Warner Bros. Discovery i produkcji odebrała Dorota Żurkowska, członek zarządu firmy.

Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i znowu został doceniony przez branżę: twórców i operatorów

„Skazana” to niewątpliwie jeden z największych i sukcesów Playera ostatnich miesięcy. Przedstawia historię surowej sędzi Alicji Mazur (Agata Kulesza), która w wyniku intrygi, niesłusznie oskarżona o morderstwo, trafia do zakładu karnego, gdzie siedzą kobiety przez nią skazane. Miejsca, do którego nie miała prawa trafić. Rozpoczyna się gra o wszystko, a cena jej jest naprawdę wysoka: życie, bezpieczeństwo bliskich oraz oczyszczenie dobrego imienia.

Zobacz zwiastun Skazana 2
Zobacz zwiastun Skazana 2

Produkcja pod marką Player Original to historia inspirowana książką Ewy Ornackiej „Skazane na potępienie”, a za efekt końcowy na ekranie odpowiedzialny jest Bartosz Konopka.

2. sezon „Skazanej” już od 15 listopada w Playerze!

Źródło: prasa.tvn.pl

Pozostałe wiadomości