Papiery na szczęście
Oglądaj w TVN7
Od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7

Ola i Marysia szpiegują Natana w pracy. Odkrywają, że Natan spotyka się z inną kobietą. Ola waha się, czy powiedzieć o tym mamie – nie chce jej ranić, ale nie chce też, żeby mama dała się Natanowi oszukiwać albo wykorzystywać.

Ola jest przygnębiona, bo w tym dniu jej nieżyjący (jak Ola myśli) brat Łukasz obchodziłby urodziny. Chce, aby całą rodziną pojechali na cmentarz. Na miejscu okazuje się, że grób został zniszczony przez spadającą gałąź. Kowalczykowie odkrywają, że grób Łukasza jest pusty.

Sergiusz chce pomóc Adamowi i kontaktuje się z prawnikiem, który mógłby wyciągnąć Adama z problemów. Tymczasem po analizie substancji znalezionej w samochodzie Adama, prokurator zwalnia go z aresztu. W woreczku nie było narkotyków, a paracetamol zmieszany z sodą oczyszczoną. Marta jest przeszczęśliwa!

Alicja postanawia poprosić o pomoc Henryka i jedzie do niego do szpitala. Okazuje się jednak, że Henryk wypisał się z oddziału i zniknął. Ku zaskoczeniu Alicji Henryk pojawia się w biurze, ale zapowiada, że nie pomoże Adamowi.

Adam z Martą spędzili całą noc na rozmowach i nie mogą się sobą nacieszyć. Tymczasem Sandra podrzuca Adamowi narkotyki i dzwoni na policję. Marta i Adam spotykają się w jego mieszkaniu, jest romantycznie. Nieoczekiwanie u Adama pojawia się policja z informacją o przeszukaniu mieszkania i samochodu.

Policjanci przeszukują mieszkanie i samochód Adama. Świadkiem tego jest Alicja. Adam zapewnia Martę, że to prawdopodobnie tylko jakaś zemsta Sandry i zaraz będzie po wszystkim, ale okazuje się, że w samochodzie policjanci zabezpieczyli woreczek z narkotykami.

Beatka w dalszym ciągu próbuje zeswatać Alicję ze swoim ojcem. Za namową córki Tadeusz przychodzi do Alicji, u której jest Natan. To rodzi serię komplikacji i zabawnych sytuacji, Alicja okłamuje Olę, że Natan jest ich dalekim kuzynem.

Beatka zauważa, że Alicja jest w świetnym nastroju. Jest przekonana, że to za sprawą randki z jej ojcem. Kiedy dowiaduje się, że Tadeusz nie widział się z Alicją, postanawia śledzić kobietę.

Marta i Adam są bardzo szczęśliwi po randce. W dodatku Adam dowiaduje się od Alicji, że Sergiusz wyjechał z Krakowa na kilka dni i nie będzie go w firmie. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, jednak Sandra nie może tego znieść – z pomocą Bianki załatwia narkotyki, które zamierza wykorzystać przeciwko Adamowi…