Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3612

Odcinki
W odcinku 3612
W odcinku 3612

Zimińska musi ratować córkę i uczennicę, która… zamierza się sprzedać!!!

Danka próbuje uświadomić córce, że Alan ją kontroluje i lekceważy. Ola uważa jednak, że jest on najlepszym, co mogło ją spotkać… Nagle wpada pobity przez Marka Alan - oznajmia, że wynoszą się do hotelu! Dance spadają też na głowę problemy uczniów – odkrywa w internecie licytację dziewictwa Amandy. Wałek się potężnie zadłuża – chce zwyciężyć w licytacji i… uratować dziewczynę przed największą głupotą!!!

Ula zła na ojca, który… chce randkować?!

Igor wpada wieczorem do Kamila - opowiada przyjacielowi z czym musiał się mierzyć wspólnie z Ulą. Hoffer jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Hao był zazdrosny o Nowaka… Ula jest zła, gdy słyszy jak Kamil rozmawia z Jagną i umawia się z nią na kawę. Jakiś czas później dziewczyna wybucha i robi ojcu wymówki, że już umawia się na kolejne randki!!!

Michał w złym nastroju – wyżywa się na Idze…

Ignacy opowiada tacie o swoich sprawach, ale Michał go nie słucha - próbuje dodzwonić się do Starskiej. W końcu dopada ją i pyta czy zdecydowała się na wspólną z nim inwestycję? Tymczasem wkurzony na ojca Ignaś odwiedza Igę – ta ma czas i chęci, by go wysłuchać. Świetnie się razem bawią do chwili, gdy pojawia się Brzozowski, który wkurzony na Igę od ostatniej wizyty wypala, że nie zamierza konkurować z Robertem!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności