Mój agent: Magdalena Cielecka zagrała siebie! Zobacz materiały z planu

Źródło:
tvn.pl
Mój agent: Magdalena Cielecka zagrała siebie!

Magdalena Cielecka zagrała samą siebie w serialu "Mój agent". Przed nią nowe wyzwania i ciekawa rola w amerykańskiej produkcji. Zerknęliśmy na plan, by zobaczyć, jak powstawał ten odcinek.

Bohaterką pierwszego odcinka "Mojego agenta" jest Magdalena Cielecka. Aktorka gra samą siebie, a jej agentem jest Gabriel (Maciej Maciejewski). Byliśmy na planie, kiedy powstawały sceny nauki jazdy konnej. Zobaczcie materiał i posłuchajcie rozmowy.

Mój agent: Magdalena Cielecka o roli w serialu
Mój agent: Magdalena Cielecka o roli w serialu

Bardzo się ucieszyłam na tę propozycję, bo siebie jeszcze nie grałam. (...) Bawimy się swoim wizerunkiem. Mówimy coś o sobie od siebie.

Mój agent - o czym jest serial?

Bohaterami serialu są pracownicy prestiżowej warszawskiej agencji AAK. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) mają pod swoją opieką największe gwiazdy filmu, teatru, telewizji. Dla swoich klientów są gotowi na każde poświęcenie. Negocjują kontrakty, rozwiązują konflikty, potrafią znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Ich praca bywa niezwykle wymagająca. Jak powszechnie wiadomo agent gwiazdy nie ma łatwego życia.

Los Agencji Aktorskiej Krantz staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami czwórka agentów będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak) - dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawi, że rozpocznie pracę w agencji, u boku ojca i… wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

Serial „Mój agent” oparty jest na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Mój agent - twórcy

Producentką TVN Warner Bros. Discovery jest Dorota Chamczyk, producentem Lizart Film  Mikołaj Lizut. Reżyseruje Julia Kolberger, autorem zdjęć jest Jakub Giza, autorem tłumaczenia i adaptacji scenariusza Karol Klementewicz we współpracy redakcyjnej z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk, nadzorującą prace literackie. Za scenografię odpowiada Anna Sitkowska, za kostiumy Krzysztof Łoszewski, za charakteryzację Monika Jan. Kierownikiem produkcji jest Michał “Ryba” Lipski.

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości