Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej: Zgłoś bliskich i znajomych do programu

Totalne remonty Szelągowskiej

Totalne remonty Szelągowskiej: Zgłoś bliskich i znajomych do programu

Trwa casting programu "Totalne remonty Szelągowskiej"! Zgłoś swoich bliskich. Dorota i jej ekipa odmienią kolejne domy i mieszkania.

"Totalne remonty Szelągowskiej" - casting

"Totalne remonty Szelągowskiej" okazały się ogromnym sukcesem i podbiły serca widzów. Znasz kogoś wyjątkowego, kto poświęca się dla innych? Już dziś możesz zrobić remontowy prezent najbliższym i zgłosić ich do programu!

"Totalne remonty Szelągowskiej" to inspirujące historie, wielkie niespodzianki i spektakularne metamorfozy. Dorota Szelągowska wyruszyła w remontową misję po Polsce i poznała niesamowite osoby, które całkowicie poświęciły się pomocy drugiemu człowiekowi. Fani programu mają na co czekać!

Trwa casting do nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej"! Szukamy bohaterów z całej Polski, którzy na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start. Do programu można zgłosić każdego - członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia.

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych! Razem ze swoją ekipą przeprowadzi metamorfozę całego lokum i to w ramach… niespodzianki! Bohaterowie programu "Totalne remonty Szelągowskiej" będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka!

Oglądaj "Totalne remonty Szelągowskiej" w player.pl >

"Totalne remonty Szelągowskiej" - zgłoszenia

Aby wziąć udział w zgłoszeniu, należy: nagrać krótki filmik, odpowiedzieć na kilka pytań i dołączyć zdjęcia domu lub mieszkania, które ma zostać wyremontowane. Wypełnij formularz i spełnij marzenia bliskich o pięknych czterech kątach! Podaruj im niezwykłą metamorfozę i spełnij ich marzenie o pięknym domu lub mieszkaniu. Dorota Szelągowska może zapukać właśnie do ich drzwi!

Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz!

Uwaga! Udostępniane treści, w szczególności zdjęcia, film oraz opis osoby zgłaszanej do audycji nie mogą zawierać:

wizerunku, głosu ani wypowiedzi osób trzecich (w tym osoby zgłaszanej do udziału w audycji); danych osobowych osoby zgłaszanej.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla Uczestników Castingu do nowej audycji z Dorotą Szelągowską na antenie TVN

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest TVN S.A. (dalej „TVN”, „my”) z siedzibą i adresem w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166. TVN S.A. jest częścią grupy spółek, której właścicielem jest Discovery Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Ameryki (dalej „Grupa TVN”). Możesz się skontaktować z nami pod adresem iod@tvn.pl lub z wyznaczonym przez nas inspektorem ochrony danych pod adresem dpo@discovery.com.

Skąd TVN ma Twoje dane?

Otrzymaliśmy Twoje dane osobowe od Ciebie, gdy wypełniłeś formularz i zgłosiłeś swój udział w castingu do nowej audycji z Dorotą Szelągowską na antenie TVN (dalej „Casting”), w następującym zakresie: imię, nazwisko, numer telefonu, miejscowość, wizerunek utrwalony na przesłanych przez Ciebie zdjęciach i w filmie, jak również wszelkie informacje o Tobie które zawarłeś w formularzu zgłoszeniowym do Castingu oraz podany na dalszym etapie Castingu adres e-mail.

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania Twoich danych osobowych przez TVN?

TVN przetwarza Twoje dane osobowe, aby umożliwić uczestnictwo w Castingu do nowej audycji z Dorotą Szelągowską na antenie TVN.

TVN jest uprawniony do przetwarzania Twoich danych osobowych, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy (zawartej z Tobą poprzez zaakceptowanie przez Ciebie regulaminu Castingu), a także na podstawie przepisów prawa, np. gdy przepisy te wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych (przepisy ustawy Ordynacja podatkowa oraz ustawy o rachunkowości).

Twoje dane mogą być też potrzebne dla celów dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, dla celów prowadzenia analiz i statystyk, a także zapewnienia rozliczalności (wykazania spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa).

Czy musisz podać TVN swoje dane osobowe?

Podanie przez Ciebie danych osobowych w formularzu zgłoszeniowym do Castingu jest dobrowolne, jednak niepodanie ich uniemożliwi wzięcie udziału w Castingu.

Jakie masz uprawnienia wobec TVN w zakresie przetwarzanych danych osobowych?

Możesz żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, a także masz prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Jeśli Twoje dane są nieprawidłowe lub niekompletne możesz zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazisz sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych, możesz żądać usunięcia Twoich danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie Twoich danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy Twojego sprzeciwu.

Jeśli Twoje dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możesz żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Masz prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez TVN do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją szczególną sytuacją, dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.

Komu TVN przekazuje Twoje dane osobowe?

Odbiorcą Twoich danych osobowych, które podałeś w formularzu zgłoszeniowym do Castingu będzie Organizator Castingu: Qźnia Team sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Alei Rzeczypospolitej 18 lok. 175, 02-972. Dane zostaną powierzone Organizatorowi Castingu w zakresie imię, nazwisko, numer telefonu, wiek, miejscowość, wizerunek utrwalony na zdjęciach i w filmie w celu przeprowadzenia Castingu oraz na dalszym etapie Castingu adres e-mail.

Nagrania Audycji mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach grupy kapitałowej, do której należy TVN dla celów dalszych nadań lub retransmisji. W takich przypadkach przekazanie danych odbywa się na podstawie tzw. Standardowych Klauzul Umownych zaakceptowanych przez Komisję Europejską. Jeżeli chcesz zapoznać się z treścią standardowych klauzul umownych skontaktuj się z nami pod adresem iod@tvn.pl.

Jak długo TVN przechowuje Twoje dane osobowe?

TVN przechowuje Twoje dane osobowe przez czas przeprowadzania Castingu.

W przypadku powstania po naszej stronie uzasadnionego przypuszczenia, iż może zaistnieć konieczność dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, Twoje dane będą przechowywane przez czas do przedawnienia roszczeń (10 lat) lub przez okres trwania postępowania sądowego, uwzględniając okres egzekwowania wykonania wyroku.

Czy na podstawie Twoich danych osobowych będą podejmowane zautomatyzowane decyzje lub czy będziemy używać ich do profilowania?

Twoje dane osobowe nie będą wykorzystane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Nie będziemy także tworzyć profili w oparciu o Twoje dane osobowe.

Totalne remonty Szelągowskiej: Monika zaniemówiła z wrażenia
Totalne remonty Szelągowskiej: Monika zaniemówiła z wrażenia Zobacz fragment 6. odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Oglądaj w TVN i player.pl.

Źródło zdjęcia głównego: TVN / Piotr Czaja

Pozostałe wiadomości