Milionerzy: Wojtek "Łozo" Łozowski w odcinku specjalnym. Jak wspomina udział w "Azja Express" i na co wydałby milion?

Wojtek Łozowski zagra z Pauliną Krupińską o milion w środę 24 maja. Czy gwiazdy Azja Express poradzą sobie z pytaniami Huberta Urbańskiego?

Milionerzy: Odcinek specjalny z gwiazdami Azja Express

Drugim duetem w odcinku będą prowadząca Azję Express Daria Ładocha i uczestnik Krystian Pesta. Obie pary będą walczyć o pieniądze na cel charytatywny.

Wojtek Łozowski przy okazji wizyty w Milionerach opowiedział nam o udziale w podróżniczym show. Czego nauczyły go podróże za dolara, łapanie stopa i konieczność odważnego podejścia do obcych ludzi? Czy udział w Milionerach może być równie stresujący, co polowanie na transport pośrodku tureckich bezdroży?

Obejrzyjcie naszą rozmowę z Wojtkiem i pamiętajcie, że wielki finał Azja Express w sobotę 27 maja!

Milionerzy: Wojtek "Łozo" Łozowski w odcinku specjalnym. Jak wspomina Azję Express i na co wydałby milion?

Milionerzy: "Łozo" wspomina pierwsze momenty w Turcji. "Myślałem, że będą pustynie, a tu same góry!"
Milionerzy: "Łozo" wspomina pierwsze momenty w Turcji. "Myślałem, że będą pustynie, a tu same góry!"
wideo 2/5

Wojtek Łozowski czyli "Łozo" był wokalistą Afromental, z którym nagrał cztery albumy. Jego najpopularniejsze przeboje to m.in.: "Pray 4 Love", "Radio Song", "Thing We’ve Got". Jest autorem tekstów i aktorem, zagrał m.in. w serialu "39 i pół" oraz filmach: "Planeta singli" i "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Jedną z jego pasji jest także gaming. Był uczestnikiem siódmej edycji programu "Taniec z gwiazdami" w TVN.

Pozostałe wiadomości