Rusza "MasterChef"!

Rusza "MasterChef"!
Rusza "MasterChef"!
MatserChef to poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w naszym kraju, którzy będą walczyć o tytuł „Mistrza Kuchni”, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kulinarnej. To z pewnością będzie najbardziej widowiskowy konkurs kulinarny w Polsce!

Program „MasterChef” po raz pierwszy został wyemitowany w 1990 roku w Wielkiej Brytanii i doczekał się już edycji w ponad 30 krajach. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest słynny i uwielbiany przez Polaków Gordon Ramsay. W polskiej wersji programu postępy początkujących w tej branży uczestników śledzić będą gwiazdy sztuki kulinarnej: najbardziej rozpoznawalna restauratorka w Polsce - Magda Gessler, zwyciężczyni konkursu „Gotuj o wszystko”, na stale goszcząca w kuchni „Dzień Dobry TVN” - Anna Starmach orazszef kuchni w jednej z najlepszych polskich restauracji - Michel Moran.

- W polskiej wersji »MasterChefa« zobaczymy pasjonatów gotowania. Na castingi do programu zgłosili się najróżniejsi ludzie, których łączy miłość do kuchni. Kandydaci byli świetnie przygotowani, zaprezentowali wyśmienite, niesztampowe potrawy. To są ludzie, którym zależy na tym, aby zdobyć doświadczenie i zostać pierwszym »MasterChefem« w Polsce – mówi Ewa Leja, producent programu. - Jak pokazały zagraniczne edycje, udział w programie jest często początkiem ogromnych zmian w życiu uczestników. Wielu z nich zmienia zawód, otwiera własną restaurację i żyje, robiąc to, co uwielbia. Mam nadzieję, że po naszym programie będziemy mogli rozkoszować się potrawami przygotowywanymi w miejscach założonych przez uczestników programu »MasterChef«”

podziel się:

Pozostałe wiadomości