Odcinki

Hotel Paradise 6 - odcinek 15

Odcinki
Hotel Paradise 6 - odcinek 12
Hotel Paradise 6 - odcinek 12

Sytuacja dziewczyn w dniu Rajskiego Rozdania nie wygląda ciekawie. Co przygotowała dla Klaudia, by jedna z nich mogła bezpiecznie wejść w kolejny tydzień? Jedno jest pewne! Przez to zadanie żadna z nich nie przejdzie suchą stopą. Los przegranych nadal będzie leżał w rękach chłopaków. Której z dziewczyn skutecznie uda się wybadać grunt u potencjalnego partnera, a w której obudzi się jeszcze większa rywalizacja?

Pora spojrzeć prawdzie w oczy! Rajska Wyrocznia dostarczy mieszkańcom pełen pakiet emocji z całego tygodnia. Teraz się okaże, kto mówi źle o parze Mikołaja za jego plecami i w czym utwierdzi się Hania. Grzegorz kolejny raz może stracić w czyichś oczach po usłyszanej odpowiedzi. Co przeskrobał tym razem? Napięta atmosfera przed Rajskim Rozdaniem da się wszystkim we znaki i ciężko będzie uniknąć kolejnej awantury.

Czy wylosowana Szansa od Raju uśmiechnie się do Angeliki? Jak wypłynie zawartość skrzynki na jej wybór partnera? Jeden z panów będzie musiał podjąć męską decyzję. Która z dziewczyn już dziś opuści Hotel Paradise z jego ręki?

Aktualności