"Hotel Paradise". Pandora namieszała w relacji Andrzeja i Magdy. Oliwia ostro się tłumaczy!
- "Hotel Paradise 13", odc. 36. Co się wydarzyło
- Co działo się podczas Puszki Pandory
"Hotel Paradise 13", odc. 36. Puszka Pandory. Andrzej i Magda w ogniu pytań dotyczących ich relacji
Zuza wyznała, że Krystian podoba jej się najbardziej. Uczestnik zapytany o swoje faworytki oznajmił, że Zuza podoba mu się bardziej niż Martyna.
Andrzej również otrzymał pytanie o to, która z nowych dziewczyn podoba mu się bardziej i również wskazał Zuzię. Następne pytanie skierowane było do Magdy i dotyczyło relacji właśnie z Andrzejem. Dziewczyna po delikatnym zawahaniu oznajmiła, że jest pewna swojej pary.
- Mam nadzieję, że wrócimy do siebie na następnym rajskim.
Andrzej otrzymał kolejne pytanie: "czy, gdyby nowe uczestniczki były od początku w hotelu, to mimo to wybrałbyś Magdę?".
- Ciężko powiedzieć, bo tutaj jest tak wszystko przewrotne. Nie wiem. Na ten moment jestem w parze z Madzią. Nieoficjalnie. To jest tylko takie teoretyzowanie, więc nie wiem, ciężko mi powiedzieć.
Magda nie była zachwycona odpowiedzią Andrzeja.
"Hotel Paradise 13", odc. 36. Puszka Pandory. W jakim celu Darek zbliżył się do Roksany?
Darek usłyszał pytanie dotyczące relacji z Roksaną. Ktoś zarzucił mu, że zbliżył się do dziewczyny, a twierdził, że nie jest w jego typie. Dlaczego więc jego działania i słowa są sprzeczne?
- Roksana bardzo mi się podoba z charakteru. Gdzieś się tam dogadujemy. Po tych spinach mogła się delikatnie zdystansować do mnie, może zmienić delikatnie zdanie, ale ja nadal to zdanie podtrzymuję. I też sobie tutaj wyjaśniliśmy, że na pewno pod względem wizualnym nie jesteśmy w 100% swoim typem. Wydaje mi się, że o to po prostu chodzi w tym pytaniu i nie mam więcej, co odpowiedzieć.
"Hotel Paradise 13", odc. 36. Puszka Pandory. Oliwia ostro się tłumaczy!
Oliwia zmierzyła się z pytaniem, które ją rozśmieszyło: "czy zachwalając Magdę w oczach Bartka, próbowałaś sobie utorować drogę do Andrzeja?".
- Tak, oczywiście. To był właśnie mój plan. Rozgryźliście mnie! Oczywiście, że nie. Kilka razy rozmawiałyśmy z Madzią na temat, że ona w sumie nie miała innego wyboru poza Andrzejem, bo gdzieś wszyscy inni uczestnicy byli dużo młodsi. A wiadomo, no... Gdzieś szukała jednak swoich rówieśników. I w momencie, kiedy przywitaliśmy Bartka jako naszego nowego uczestnika, to z Roksaną powiedziałyśmy mu o tym, że jest tutaj Madzia, która jest najbardziej zbliżona do jego wieku i że być może pasuje do jego kanonu piękna, o którym nam wspomniał. Powiedziałyśmy mu w sumie tylko tyle, że na pewno Madzia się ucieszy, że teraz już nie będzie w sytuacji podbramkowej, że w razie gdyby Andrzej zmieniłby zdanie, to że ona zostaje tak naprawdę bez opcji i wyboru.
Na to wtrąciła się Magda.
- Tylko, że to brzmi tak, jakbym się żaliła, że jestem tylko z Andrzejem, że nie mam innych opcji, a ja wcale tak nie uważałam nigdy.