Zmiana konfiguracji w sypialniach. Kto odważył się na próby zbliżenia w "Hotel Paradise 8"?

Hotel Paradise 8: Zmiana konfiguracji w sypialniach
Kolejny dzień przyniósł nowe wrażenia w Hotelu Paradise. Przetasowanie w sypialni, nowy uczestnik i decyzja dziewczyn, która z nich jest otwarta na zmianę pary.

Hotel Paradise 8. Która para całowała się w sypialni?

W Hotelu Paradise doszło do tymczasowej zmiany konfiguracji w sypialniach, co otworzyło nowe możliwości dla niektórych uczestników. Tej nocy niektóre pary odważyły się na poważne deklaracje i delikatne próby zbliżenia. Dla Bartka i Ady ta noc była naprawdę gorąca!

Przyszłam do hotelu kompletnie niczego nie chcąc, a okazuje się, że tworzę teraz parę, która jest najbliżej ze sobą
- wyjaśnia Ada

Czy te przetasowania będą początkiem istotnych zmian?

Hotel Paradise 8 - odcinek 18
Hotel Paradise 8 - odcinek 18

Hotel Paradise 8 - nowy uczestnik w programie

W willi pojawił się list, który zwiastował, że do programu dołączy nowa osoba. Męska część grupa jako pierwsza poznała nowego uczestnika - Kacpra. Panowie mogli poznać swojego rywala spędzając wspólnie czas na plaży. Ich uwadze na pewno nie umknął fakt, że nowy uczestnik jest wyjątkowo związany z siłownią.

No Kacper na pewno ma największą łapę z nasz wszystkich
- zapewniał Michał

Podczas spotkania każdy z panów mogł opowiedzieć coś o swojej partnerce. Tymczasem dziewczyny przyglądały się całej sytuacji z domu. Na koniec musiały zadecydować, czy są otwarte na poznanie nowego uczestnika.

Kacper ma 26 lat i pochodzi z Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się własną firmą transportową, a wolny czas spędza aktywnie – na siłowni, trenując sporty walki, tenis czy bachatę. Do programu przyszedł po prawdziwą miłość. Jego wymarzona partnerka powinna mieć latynoską urodę i podzielać jego ciekawość świata.

Namiesza w hotelu?

Hotel Paradise 8: Co panowie myślą o swoich parterkach?

Autor: Maja Mielcarz

podziel się:

Pozostałe wiadomości