Żaneta Lubera nagrała nowy singiel. W teledysku wystąpiła zwyciężczyni Ameryka Express

Żaneta Lubera
Dziś premiera singla "Nowe Rozdanie" Żanety Lubery. Posłuchaj utworu i zobacz teledysk, w którym wystąpiła Marta Gajewska-Komorowska, zwyciężczyni "Ameryka Express".

Żaneta Lubera – premiera singla "Nowe Rozdanie"

Żaneta Lubera wydała singiel "Nowe Rozdanie". Utwór to energetyczna, muzyczna opowieść, którą ilustruje kosmiczny teledysk. W klipie wystąpiła m.in. Marta Gajewska-Komorowska, zwyciężczyni "Ameryka Express", z którą Żaneta bardzo się polubiła podczas udziału w reality show TVN.

W wywiadzie dla tvn.pl Żaneta Lubera opowiedziała o nowym utworze, nagrywaniu i tworzeniu solowego albumu oraz współpracy z Patrycją Markowską.

Odcinki "Ameryka Express" i "Azja Express" możesz obejrzeć w player.pl >

- Singiel "Nowe Rozdanie" zapowiada Twój solowy album?

"Nowe Rozdanie" do drugi singiel, który powstał we współpracy z muzykiem, kompozytorem i producentem- Piotrem Wojtanowskim. Pierwszy singiel miał premierę na wiosnę – piosenka Kosmiczny Blues. Utwór miał być pojedynczym singlem, ale rozpędziliśmy się i powstało Nowe rozdanie. Jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnych utworów, także wszystko zaczyna się układać w pełnometrażowy album.

- Jaka jest geneza pomysłu na teledysk do utworu "Nowe Rozdanie"?

Teledysk do piosenki "Nowe Rozdanie" może być nieco zaskakujący 😊 Osoby znające mnie bliżej wiedzą, że mam odjazd na punkcie kosmosu i robotów, które zdominowały obraz. Rok 2020 zaskoczył chyba wszystkich wydarzeniami. "Nowe Rozdanie" jest moją odpowiedzią na trudne czasy. Chciałam żeby było kolorowo, z dystansem i pozytywnie, żadnych łez i utyskiwania. Jestem artystką niezależną. Odezwałam się do reżysera Krzysztofa Borówki, udało nam się skrzyknąć całkiem sporą grupę przyjaciół, każdy wniósł swoją energię, talenty i sprzęt. I tak własnym sumptem powstał ten obraz.

- Do współpracy zaprosiłaś Martę Gajewską, zaprzyjaźniłyście się podczas udziału w "Ameryka Express"?

Bardzo zaprzyjaźniliśmy się z uczestnikami Ameryka Express i wciąż sobie wzajemnie pomagamy przy różnych okazjach. Uwielbiam Martę i strasznie cieszę się, że zdecydowała się wziąć udział w tym szaleństwie. Jest przepiękną i wrażliwą kobietą, do tego ma wielki talent aktorski i kamera ją po prostu kocha.

- Planujesz nagrać wspólny utwór z Patrycją Markowską?

Miałam wielki zaszczyt napisać tekst do piosenki "Zawsze będę tu" na płytę "Droga" - Patrycji i Grzegorza Markowskich. W tym momencie skupiamy się na swoich autorskich projektach, ale kto wie, może przyjdzie energia i moment na wspólną piosenkę.

Obejrzyj fragmenty "Ameryka Express":

Ameryka Express: Najlepsze momenty Patrycji Markowskiej i Żanety Lubery

Ameryka Express: Żaneta pokazała biust Patrycji, żeby ją zdopingować

Ameryka Express: Patrycja i Żaneta o muzyce i przyjaźni

Ameryka Express: Patrycja i Żaneta zachwycały się Filipem, zamiast łowić ryby

Żaneta Lubera – "Nowe Rozdanie" Muzyka: Piotr Wojtanowski, Żaneta Lubera Słowa: Żaneta Lubera Realizacja, produkcja, mix, mastering: Piotr Wojtanowski W nagraniu udział wzięli: Żaneta Lubera, Piotr Wojtanowski Występują: Żaneta Lubera, Paweł Ciastek, Magda Fuss, Marta Gajewska, Helena Krygier, Robert Lubera, Magda Siewiera, Asia Wilk Reżyseria: Krzysztof Borówka Zdjęcia: Kamil Gubała Montaż: Magda Ostrowska Charakteryzacja: Magda Fuss Kostiumy: Żaneta Lubera Mistrz oświetlenia: Robert Bernat Kierownik Produkcji: Łukasz Anciński Asystenci kamery: Adam Lipiński, Tomasz Drzewiecki Koloryzacja: Maciek Bartoszewicz Logger: Marcin Kuszkowski Dyżurny: Piotr Wojtanowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości