Iza Miko o trudnych chwilach w "Azja Express". Zobaczcie wideo zza kulis!

Byliśmy z kamerą na sesji Izy Miko dla magazynu "VIVA!". Edytorial nawiązuje do baletu, który jest wielką pasją aktorki. Gwiazda "Azja Express" pozowała w subtelnych i bardzo kobiecych kreacjach. Zobaczcie wideo zza kulis sesji!

Iza Miko w wywiadzie dla "VIVY!" opowiedziała o swoim życiu, karierze, szkole baletowej oraz udziale w "Azja Express". Przeczytajcie najciekawsze fragmenty wywiadu dotyczące reality show. Czy program zmienił spojrzenie aktorki na świat i podejście do ludzi? Co zyskała?

Powiedziałaś mi rok temu: "Jestem osobą, która naprawdę siebie zna, jestem świadoma wszystkiego". Rozumiem, że w programie "Azja Express" nie dowiedziałaś się o sobie niczego nowego?

To bycie w pełni świadomym pozwala nam zauważyć swój rozwój i tak właśnie było w Azji. Były momenty, kiedy wydawało mi się, że nie wytrzymam, ale powtarzałam sobie, że to, co dzieje się w tej chwili, w końcu minie. W jednym z miejsc, gdzie nocowaliśmy, pod moim łóżkiem było gniazdo pluskiew i karaluchów! Wydawało mi się, że nie ma takiej możliwości, żebym zasnęła, myśląc o tym, że karaluchy mogą mi chodzić po nogach. Czuwałam kilka godzin...

- ...nie zauważyłaś, kiedy usnęłaś?

(śmiech). No właśnie. Kilka dni później, wieczorem, dostałam swoją dzienną miskę ryżu, ale ktoś mnie zawołał, więc odłożyłam ją na podłogę i odwróciłam głowę. Dosłownie po chwili, sięgając z powrotem po miskę, zobaczyłam szczura spokojnie zajadającego mój ryż. Wstrząsnęło mną z obrzydzenia, ale musiałam podjąć decyzję. Jeśli oddam mu ten ryż, do którego sam się dobrał, co ja wtedy będę jadła? Po chwili wahania i walki ze sobą odgarnęłam tę część, którą - wydawało mi się - dotykał swoim pyskiem, a resztę zaczęłam jeść. Szczur stał z boku i obserwował mnie, a potem podszedł i zjadł to, co zrzuciłam na ziemię.

- I kolację jedliście w symbiozie.

(śmiech). Przed wyjazdem takie zachowanie byłoby dla mnie niewyobrażalne. Świadomość, że potrafię znieść trudne rzeczy, daje mi dużą siłę. Azja przypominała mi sytuacje w moim życiu, które były o wiele trudniejsze. Wtedy też nie poddawałam się.

Cały wywiad z Izą Miko znajdziecie w nowym numerze dwutygodnika "VIVA!".

Zobaczcie zdjęcia!

Sesja Izy Miko dla "VIVY!"
Iza Miko
Iza Miko
Iza Miko
Iza Miko
+3
Zobacz galerię

Sesja Izy Miko dla "VIVY!"

Fotograf: Piotr Porębski / Metaluna Stylizacja: Robert Kiełb / LAF AM Make up: Wilson / Warsaw Creatives Fryzury: Kacper Rączkowski / D'vision Produkcja: Blanka Poksińska Współpraca: Karolina Zaranek

Iza Miko i Leszek Stanek byli jedną z najbardziej zaskakujących par w "Azja Express". Dzięki szczęściu i doskonałej komunikacji dotarli do finału reality show. Widzowie byli pod wrażeniem ich przyjaźni. Zobaczcie materiał wideo, w którym odpowiedzieli na pytania internautów:

Iza Miko i Leszek Stanek o nagiej sesji, legginsach i "Azja Express"

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!