"Azja Express. Domówka" startuje w player.pl!

Azja Express. Domówka startuje 6 września w player.pl!

Takiej Domówki jeszcze nie było! Uczestnicy Azji Express co tydzień spotykają się, żeby wspólnie obejrzeć premierowy odcinek programu. Myślą, że widzieli już wszystko, ale czy są gotowi na to, co zobaczą na ekranie? Co ich zaskoczy, co rozbawi, a co wzruszy? Kogo poniosą emocje? Domówka to cotygodniowa dawka żywiołowych reakcji i niefiltrowanych emocji. Goście na bieżąco komentują to, co widzą na ekranie i zdradzają kulisy oglądanych przygód. To dla nich pierwsza okazja, żeby zobaczyć, jak w programie poradzili sobie inni uczestnicy i sprawdzić, czy opowieści kolegów pokrywają się z rzeczywistością.

Zobacz zapowiedź pierwszego odcinka "Azja Express. Domówka".

Zobacz zapowiedz pierwszego odcinka "Azja Express. Domówka"!

Azja Express. Domówka to jedyna szansa nie tylko na to, żeby niezwykłą wyprawę zobaczyć oczami uczestników, ale także obejrzeć niepublikowane nigdzie indziej materiały. A wszystko to w luźnej, domowej atmosferze, wśród ludzi, którzy zdążyli się dobrze poznać i jeszcze bardziej polubić. Ekipa oglądających zmienia się co tydzień; czasami do uczestników drugiego sezonu dołączają gwiazdy pierwszej edycji. W końcu nikt tak nie zrozumie jednego uczestnika Azji Express jak kolega czy koleżanka z programu.

Zobacz reakcję Joanny Przetakiewicz na jej "It's not good enough" :) To będzie hit!

"Azja Express. Domówka": "It's not good enough"

Odcinki Azja Express. Domówka będą trafiały na player.pl w każdą środę o 23.00 tuż po emisji premierowych odcinków Azja Express na antenie TVN.

Emisja pierwszego odcinka odbędzie się już 6 września o 23.00 w player.pl! Gospodynią pierwszej Domówki będzie Joanna Przetakiewicz. Jej goście to: Dorota Gardias, Marta Wierzbicka, Michał Piróg, Łuaksz Jakóbiak i Staszek Karpiel Bułecka.

Joanna Przetakiewicz zaprasza na "Domówkę"!

Joanna Przetakiewicz zaprasza na "Azja Express. Domówka"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!