Azja Express

Ameryka Express - odcinek 5.

Azja Express
Spot ramówkowy TVN wiosna 2020: Daria Ładocha
Spot ramówkowy TVN wiosna 2020: Daria Ładocha

Piąty odcinek "Ameryka Express" przebiegnie pod hasłem Święta Niepodległości, które w Gwatemali obchodzi się wyjątkowo hucznie. Uczestnicy na starcie, już w oryginalnych parach, będą mieli niewątpliwą przyjemność nauczyć się grać na różnych instrumentach, a potem z tymi instrumentami podróżować. Wszystko po to, aby, gdy spotkają paradę z okazji święta Niepodległości mogli w niej zagrać. Jak łatwo się domyśleć - instrumenty będą różnej wielkości i niektórym trudno będzie z nimi złapać transport. Od ilości parad, w których się uczestniczyło zależy wiele. Para z największą ilością zaliczonych występów awansuje na mecie o jedno miejsce.

W tym odcinku, niektóre gwiazdy będą musiały się zmierzyć z ulewnym deszczem, bardzo trudno będzie im znaleźć nocleg, a jak go znajdą, to przeżyją chwile załamania… przekonają się, że w najuboższych domach można spotkać najżyczliwszych ludzi.

Rano czyli 15 września, w dniu Niepodległości i ci wyspani, i niewyspani będą musieli podjąć decyzję - zatrzymywać się przy każdej paradzie czy ścigać się jak najszybciej i jechać prosto do mety?

Po drodze dwie pary stoczą pojedynek o 5000 złotych. W grze trzeba będzie pływać i trafiać piłką do kosza. Pojedynek będzie wyrównany i zaciekły.

Po grze start w interwałach, przeprawa promem i ostatnia prosta wyścigu. Na mecie okaże się czy ktoś nie będzie żałował, że nie wziął udziału w większej ilości parad!

Aktualności