Najlepsze teksty Pana Lektora w "Hotelu Paradise"

michal
Najlepsze teksty Pana Lektora
Pan Lektor stał się ulubieńcem widzów "Hotelu Paradise" za sprawą swoich celnych, nierzadko złośliwych komentarzy, na które pozwala sobie od pierwszej edycji programu. Aby umilić Wam oczekiwanie na nowy sezon, zebraliśmy dla Was kilka najzabawniejszych komentarzy Pana Lektora z różnych edycji show. 
17102022_umont_Hotel_Paradise_6_teksty_lektora
Hotel Paradise 6: Najlepsze teksty Pana Lektora 
Posłuchajcie najzabawniejszych tekstów Pana Lektora!

Za nami już 8. edycji "Hotelu Paradise".  Wiele się w naszym programie zmienia, ale Pan Lektor jest niezastąpiony w swojej roli. Niezmiennie bawi nas od pierwszej edycji, a jego złośliwe komentarze stanowią nieodłączną cześć tego show. Wierni fani programu doskonale znają zdanie: "Taki mamy raj" - które regularnie wypowiada. 

Za tą charakterystyczną narracją kryje się Bartosz Łabęcki. To on nie tylko użycza głosu w programie, ale także jest autorem swoich błyskotliwych wypowiedzi oraz reżyserem całego show. Jego dowcipne uwagi, cięte riposty i komentarze stanowią nieodłączną część "Hotelu Paradise". Fani produkcji doceniają nie tylko jego żarty, ale również jego zdolność do trafnego tłumaczenia niektórych sytuacji. O Panu Lektorze wielokrotnie wypowiadali się także uczestnicy programu, którzy w niezwykle miłych słowach mówili na jego temat. 

Hotel Paradise: Najlepsze teksty Pana Lektora!
Hotel Paradise: Najlepsze teksty Pana Lektora!
Hotel Paradise: Najlepsze teksty Pana Lektora!

Hotel Paradise - o czym jest program 

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych programów typu reality show na antenie TVN7, w którym uczestnicy walczą o miłość, sławę i duże pieniądze. Bohaterowie wyruszają na egzotyczne wakacje, gdzie w iście rajskich okolicznościach przyrody muszą znaleźć i rozkochać w sobie partnera. Tylko w ten sposób są w stanie zagwarantować sobie udział w dalszych etapach programu – single muszą wrócić do domu. Na zwycięską parę czeka 100 tysięcy złotych. 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @Pan Lektor hotelparadise

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?