Polski Escobar i kompromitacja policji

Autor:
Superwizjer
TVN

To miał być wielki sukces policji. Nad brzegiem Wisły w okolicach Ciechocinka rzekomo ujawniono gigantyczną plantację konopi indyjskich. W komunikatach wysyłanych do mediów urosła ona niemal do rangi plantacji koki w Ameryce Południowej. A właściciela pola traktowano jak narkotykowego barona.

Reportaż Łukasza Frątczaka i Jakuba Stachowiaka
Polski Escobar i kompromitacja policji_2 Reportaż Łukasza Frątczaka i Jakuba Stachowiaka Źródło: Superwizjer TVN

Jednak kulisy śledztwa w sprawie plantacji konopi są bulwersujące i stawiają policję w bardzo niekorzystnym świetle. Jak wygląda walka o sprawiedliwość w Polsce powiatowej? Czy doszło do fałszowania próbek i czym kierowali się śledczy pracujący nad sprawą? Zapraszamy na reportaż „Polski Escobar i kompromitacja policji” Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka jutro o 23:45 w TVN i już teraz na player.pl i TVN24GO.

Polski Escobar i kompromitacja policji
Polski Escobar i kompromitacja policji Ta sprawa obiegła czołówki gazet i przedstawiana była jako wielki sukces policji. Na polu pod Ciechocinkiem rzekomo wykryto ogromną plantację konopi indyjskich, z której według śledczych można było wyprodukować kilkaset kilogramów marihuany. Właściciela pola potraktowano jak narkotykowego barona i zawnioskowano o jego areszt. Jednak kulisy śledztwa w sprawie plantacji konopi są bulwersujące i stawiają policję w bardzo niekorzystnym świetle. Jak wygląda walka o sprawiedliwość w Polsce powiatowej? Czy doszło do fałszowania próbek i czym kierowali się śledczy pracujący nad sprawą? Zapraszamy na reportaż „Polski Escobar i kompromitacja policji” Jakuba Stachowiaka i Łukasza Frątczaka w sobotę o 20:00 w TVN24 oraz we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce dostępny na player.pl i TVN24GO. Źródło: Superwizjer TVN

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości