Nagroda Grand Press 2023 dla Michała Przedlackiego

W poniedziałek wieczorem w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie odbyła się gala 27. edycji konkursu Grand Press. Dziennikarz Superwizjer Michał Przedlacki odebrał nagrodę Grand Press 2023 w kategorii Reportaż telewizyjny/wideo za cykl reportaży z Ukrainy.
Grand Press 2023 Michał Przedlacki
Grand Press 2023 Michał Przedlacki

Reportaże Michała Przedlackiego są wielokrotnie doceniane na konkursach i festiwalach. W ubiegłym roku Michał Przedlacki również został doceniony podczas gali Grand Press 2022 w tej samej kategorii.

Grand Press 2023 Michał Przedlacki

Wszystkie reportaże z Ukrainy można obejrzeć na platformach: player.pl i TVN24GO.

Pozostałe kategorie, w których zwyciężyli dziennikarze TVN i TVN24: W kategorii News zwyciężyli Justyna Suchecka i Piotr Szostak za cykl materiałów "Willa plus". W kategorii Dziennikarstwo śledcze nagrodę otrzymali Piotr Świerczek i Robert Zieliński za reportaż "Historia agenta. Tomasz L. z komisji likwidacyjnej WSI. Tajemnica urzędnika stołecznego ratusza". W kategorii Dziennikarstwo specjalistyczne i nowe formy dziennikarstwa zwyciężyli Łukasz Frątczak i Dariusz Kubik za cykl "Zakładnicy umowy". Reporterka Uwagi! Edyta Krześniak zajęła trzecie miejsce w konkursie na Dziennikarza Roku 2023.

Źródło: TVN24, Grand Press

podziel się:

Pozostałe wiadomości