Na ratunek ukraińskim dzieciom - najnowszy reportaż Superwizjera

Atakując Ukrainę Putin chciał zniszczyć wszystkie struktury niepodległego państwa. Jego celem i częścią zbrodniczego planu stały się także ukraińskie dzieci. Tysiące z nich zginęło lub odniosło rany od wybuchów rakiet albo z rąk najeźdźców. Ale o wiele więcej znalazło się pod rosyjską okupacją.  
Na ratunek ukraińskim dzieciom
Źródło: Superwizjer TVN

Organizacja Save Ukraine próbuje ratować dzieci i sprowadzać je do domu. Ukraińskie matki, które od miesięcy nie widziały swoich dzieci, wjeżdżają na terytorium wroga, aby je odnaleźć. Jak wygląda ta dramatyczna, pełna skrajnych emocji podróż? Co spotyka kobiety, które walczą o to co dla nich najcenniejsze, czyli o własne rodziny?

Zapraszamy na reportaż „Na ratunek ukraińskim dzieciom” w sobotę o 20:00 w TVN24 i w niedzielę o 22:40 na antenie TVN. Cały reportaż już wkrótce na player.pl, vod.pl i TVN24GO.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!