Mroczne oblicze doktora J.

Doktor Marcin J. jest dyplomowanym prawnikiem i wykładowcą akademickim. Kieruje renomowaną kancelarią, a jako ekspert często występuje w programach telewizyjnych. Ale za fasadą oficjalnej działalności kryją się tajemnice i mroczna przeszłość.
Reportaż Michała Fuji
Mroczne oblicze doktora J.
Reportaż Michała Fuji
Źródło: Superwizjer TVN

Marcin J. jeszcze kilka lat temu używał innego nazwiska. Czy chciał rozpocząć nowy rozdział życia? Co łączy go ze sprawą niewyjaśnionej śmierci 20-letniej Magdaleny zamordowanej w centrum Zielonej Góry? Dlaczego kobiety, które zeznawały przeciwko Marcinowi J. do dziś panicznie się go boją? Reportaż Michała Fuji pt. „Mroczne oblicze doktora J.” jutro o 23:45 w TVN.

Mroczne oblicze doktora J.
Marcin J. jest doktorem nauk prawnych i ekspertem chętnie pojawiającym się w telewizyjnych programach. Kierowana przez niego kancelaria specjalizuje się w sprawach beznadziejnych. Za kilkadziesiąt tysięcy złotych klienci mogą otrzymać pomoc w bezprawnej eksmisji lokatorów, czy załatwieniu sprawy u rzekomo zaprzyjaźnionego z Marcinem J. prokuratora. Grono klientów, którzy czują się oszukani przez prawnika powiększa się z każdym dniem. Ale prawdziwa zagadka kryje się w jego przeszłości. Marcin J. jeszcze kilka lat temu używał innego nazwiska. Czy chciał rozpocząć nowy rozdział życia? Co łączy go ze sprawą niewyjaśnionej śmierci 20-letniej Magdaleny zamordowanej w centrum Zielonej Góry? Dlaczego kobiety, które zeznawały przeciwko Marcinowi J. do dziś panicznie się go boją? Zapraszamy na reportaż Michała Fuji „Mroczne oblicze doktora J.” w sobotę o 20:00 w TVN24 i we wtorek o 23:45 na antenie TVN. Cały odcinek już wkrótce na player.pl i TVN24GO.
Źródło: Superwizjer TVN

Autor: Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości