Byliśmy więźniami polskiego państwa

Autor:
Superwizjer
TVN

Co dzieje się za murami zamkniętych ośrodków dla cudzoziemców w Polsce? Dziennikarze nie mają tam dostępu, a instytucje państwa pilnie strzegą, aby jak najmniej informacji docierało do opinii publicznej. Czy jest tak dlatego, że łamane są tam prawa człowieka i dochodzi do wielu nadużyć?

Reportaż Wojciecha Szumowskiego i Rut Kurkiewicz
Byliśmy więźniami polskiego państwa Reportaż Wojciecha Szumowskiego i Rut Kurkiewicz Źródło: Superwizjer TVN

Reporterzy Superwizjera pojechali za granicę, aby spotkać się z uchodźcami, którzy przemierzając wiele krajów trafili także do Polski. Wysłuchali ich wstrząsających relacji, w których opisali pobyt w zamkniętych ośrodkach w naszym kraju. Jaką wstydliwą prawdę starają się ukryć polskie służby? Co dzieje się za murami miejsc detencji dla uchodźców? Zapraszamy na reportaż Wojciecha Szumowskiego i Rut Kurkiewicz „Byliśmy więźniami polskiego państwa” jutro o 23:45 na antenie TVN i już teraz na player.pl i TVN24GO.

Byliśmy więźniami polskiego państwa
Byliśmy więźniami polskiego państwa Co dzieje się za murami zamkniętych ośrodków dla cudzoziemców w Polsce? Dziennikarze nie mają tam dostępu, a instytucje państwa pilnie strzegą, aby jak najmniej informacji docierało do opinii publicznej. Czy jest tak dlatego, że łamane są tam prawa człowieka i dochodzi do wielu nadużyć? Reporterzy Superwizjera pojechali za granicę, aby spotkać się z uchodźcami, którzy przemierzając wiele krajów trafili także do Polski. Wysłuchali ich wstrząsających relacji, w których opisali pobyt w zamkniętych ośrodkach w naszym kraju. Jaką wstydliwą prawdę starają się ukryć polskie służby? Co dzieje się za murami miejsc detencji dla uchodźców? Zapraszamy na reportaż Wojciecha Szumowskiego i Rut Kurkiewicz „Byliśmy więźniami polskiego państwa” jutro o 23:45 na antenie TVN i już teraz na player.pl i TVN24GO. Źródło: Superwizjer TVN

Autor:Superwizjer TVN

Źródło zdjęcia głównego: Superwizjer TVN

Pozostałe wiadomości