Tajemnica Zawodowa

Tajemnica zawodowa 2: Julia i Kinga przeciwko Andrzejowi. Emocjonujące zwroty akcji w nowym sezonie

Tajemnica Zawodowa

Tajemnica zawodowa 2: Relacja ze spotkania z twórcami

Premiera 2. sezonu serialu "Tajemnica zawodowa" w TVN 4 września. W rolach głównych Magdalena Różczka, Cezary Pazura i Anna Dereszowska.

"Tajemnica zawodowa" - gwiazdy o 2. sezonie

"Tajemnica zawodowa 2" to nowa odsłona uwielbianego przez widzów serialu. Premierowe odcinki od 4 września w TVN. W rolach głównych Magdalena Różczka i Cezary Pazura.

Byliśmy na spotkaniu prasowym z twórcami serialu. To będzie emocjonujący sezon. Julia i Kinga zjednoczą siły przeciwko Andrzejowi. Zgodnie z hasłem przewodnim drugiej serii - "Nic nie łączy tak, jak wspólny wróg". Mamy komentarze gwiazd w sprawie fabuły i najważniejszych wydarzeń z życia bohaterów.

Julia zaczyna pomagać Kindze ponieważ ma absolutną pewność, że ta dziewczyna jest niewinna, że grozi jej niebezpieczeństwo. Nie tylko jej, bo Julii też i muszą bardzo, bardzo uważać. Andrzej pokazuje ciągle swoje nowe twarze, każda następna jest gorsza. To jest zaskakujące i przerażające – wyznała Magdalena Różczka.

Kinga i Julia w pewnym momencie się pojednają, żeby wspólnego wroga czyli mnie dezaktywować – skomentował Cezary Pazura.

Andrzej wychodzi rzeczywiście, na taki naprawdę czarny charakter – dodała Anna Dereszowska.

Oglądaj serial "Tajemnica zawodowa" w player.pl >>>

Tajemnica zawodowa: Oglądaj 2. sezon w TVN
Tajemnica zawodowa: Oglądaj 2. sezon w TVN Zobacz wideo. Źródło: TVN

"Tajemnica zawodowa 2" w TVN

W 2. sezonie "Tajemnicy zawodowej" Julia (Magdalena Różczka) rozwiodła się z Andrzejem (Cezary Pazura). Żurawski po wypadku Kingi (Anna Dereszowska) martwi się o ich nienarodzone dziecko. Miller (Piotr Stramowski) wrócił do policji, prowadzi śledztwo w tej sprawie. Niespodziewanie życie Julii wywraca się do góry nogami, gdy po trzech miesiącach Górska odzyskuje przytomność. Paweł dostaje informację o niezapłaconym mandacie Kingi - zdjęcie z fotoradaru świadczy o tym, że ktoś jednak z nią był tamtej feralnej nocy, w samochodzie… Kto? To nie było samobójstwo? Czy ktoś ją zostawił na miejscu wypadku, zimą, na pewną śmierć? Do sprawy wkracza uparta i niekonwencjonalna prokurator Gabriela Wolska (Katarzyna Herman). Julia może mieć kłopoty…

W obsadzie gwiazdy z pierwszej serii: Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Anna Dereszowska. Pojawią się także nowi bohaterowie, w których role wcielili się: Katarzyna Herman, Dorota Chotecka, Marcin Czarnik, Karolina Porcari i Mateusz Rusin.

Premierowe odcinki nowego sezonu "Tajemnicy zawodowej" od 4 września w TVN. We niedziele nowe epizody drugiej serii produkcji.

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Pozostałe wiadomości