"Szóstka": Doskonały start serialu!

"Szóstka": Gdzie podział się pacjent?!
Wyemitowany w niedzielę o 21:30 w TVN pierwszy odcinek serialu "Szóstka" miał ponad milion widzów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

„Szóstka” jest historią o relacjach międzyludzkich. W premierowym odcinku mieliśmy szansę poznać bohaterów tej opowieści. Pojawiły się również pierwsze konflikty.

Program łączący dawców i biorców do przeszczepu wybiera sześć osób. Bohaterowie, którzy nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian.

Beata z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin, po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu? Kamil i Natalia byli parą, gdy zdecydowali się na udział w programie łączącym nieznajomych do przeszczepu. Czy po rozstaniu, oboje nadal będą zdecydowani, by poddać się operacji? Olga mimo wielu błędów ojca jest zdecydowana, by się dla niego poświęcić i zostać dawcą. Czy Janusz zrozumie jak wiele zawdzięcza córce?

Zobacz:

"Szóstka": Natalia i Kamil udają parę

"Szóstka": Kamil mówi Izie prawdę o przeszczepie!

podziel się:

Pozostałe wiadomości