Alicja usiłuje ustalić, kto wrobił ją w zabójstwo Ludmiły. Ma ograniczone możliwości, jednak w więzieniu coraz częściej pojawia się nadkomisarz Cedro, prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa Sary.

Alicja robi wszystko, by zorganizować Hani urodziny. Nie może się jednak z nią skontaktować. Dzwoni do Pawła, który nie przekazuje dziewczynie telefonu. Czyżby chciał namieszać w ich relacjach?

Cedro zdobywa nakaz, by przeszukać klub Pawła Witkowskiego. Wie, że znajdzie w nim narkotyki. Niestety, właściciel wykonuje jeden telefon - do komendanta policji - i cały nalot zostaje odwołany.

Pati zostaje wypuszczona z izolatki. Strażnicy przyprowadzają ją na świetlicę. Dość szybko zauważa, że Alicja nie czuje się najlepiej.

Dyrektor więzienia przez wszystkich nazywany "Penisem" przychodzi do izolatki Pati. Chce się od niej dowiedzieć więcej o Sarze i jej relacjach w więzieniu. W trakcie rozmowy dochodzi do wybuchu.

Kosa, Amfisa i Alicja zostają wyznaczone do posprzątania miejsce pod prysznicem, gdzie zostało znalezione ciało Sary. Mazur postanawia pozbyć się noża, który został jej podrzucony przez Kosę.