Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Adam obiecuje Marcie, że już nigdy jej nie oszuka

Papiery na szczęście

Papiery na szczęście: Adam obiecuje Marcie, że już nigdy jej nie oszuka

Ola i Marysia spacerują po górach i pod wpływem nieporozumienia Ola próbuje znów pocałować Marysię, a ta gwałtownie się odsuwa i rani sobie nogę. Dzwoni do Marty, żeby mama po nią przyjechała. Marta próbuje się skontaktować z Adamem, jednak ten ma wyłączony telefon. Ostatecznie pomaga jej Sergiusz i jedzie z Martą w góry po Marysię. Adam jest wściekły. Kiedy wszyscy wracają z gór, Adam już czeka na Martę. Zapewnia ją, że niczego przed nią nie ukrywa. Marta mu wierzy.

Papiery na szczęście

„Papiery na szczęście” to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne. W rolach głównych zobaczymy Adriannę Kalską, Jakuba Sasaka oraz Mateusza Kmiecika.

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama. Oboje zakochują się w sobie, ale Adam – król życia – jest otoczony wianuszkiem kobiet i wydaje się najgorszym kandydatem na nową miłość, zwłaszcza, że kobieta obiecała sobie już nigdy nie związać się z kimś takim jak jej mąż… Czy Marta odnajdzie w życiu szczęście i pomimo przeciwności losu uda jej się spotkać prawdziwą miłość?

Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 19:30 w Siódemce!

Obserwuj profil serialu na instagramie!

Znajdź nas na Facebooku!

Pozostałe wiadomości