Papiery na szczęście
Oglądaj w TVN7
Od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7

Ola chce dowiedzieć się, co wydarzyło się w dniu śmierci jej ojca. Szuka informacji na temat wypadku i odkrywa, że razem z jej tatą w samochodzie była nieznajoma kobieta. Ola i Adam wypytują Agatę o przeszłość, Agata zdradza im, że ojciec prowadził podwójne życie i że mają przyrodnie rodzeństwo.

Adam, mimo, że oberwał od Grześka wyznaje Marcie, że i tak będzie o nią walczył. Marta boi się, że będzie musiała poszukać sobie innej pracy. Zamierza raz na zawsze powiedzieć Adamowi, że nic do niego nie czuje.

Adam przeżywa rozmowę z ukochaną, ale wie, że musi wybić sobie Nataszę z głowy. Tymczasem Beatka próbuje dowiedzieć się, kto pobił Adama. Jednak nie chce wierzyć Sandrze, że chodzi o Nataszę i żali się Henrykowi. Beatka podsłuchuje fragment rozmowy Henryka z Adamem i jest przekonana, że Adam chce się z nią ożenić. Sytuację wykorzystuje Sandra.

Marta boi się, że Adam ją zdemaskuje… Postanawia z nim porozmawiać. Adam zabiera Martę na spacer, jest między nimi zauroczenie, którego nie potrafią ukryć… Marta przyznaje, że to z nią rozmawiał Adam przez telefon.

Marta wie już, że Marysia ją okłamała i pojechała do Gdańska spotkać się z ojcem. Próbuje ją powstrzymać, ale z Marysią nie ma żadnego kontaktu. Adam chce pomóc Marcie i próbuje dodzwonić się do Oli, jednak w tym czasie dziewczyny mają w Gdańsku poważne kłopoty. Ola, która śledziła Marysię, jest świadkiem, jak Kris więzi córkę, a w jego domu pojawiają się bandyci.