Nieobecni

Nieobecni: Odcinek 5.

Nieobecni

Mila zauważa, że Olek odpisał na wiadomość tajemniczego przyjaciela z czata i umówił się z nim na spotkanie na parkingu podziemnym. Natychmiast udaje się pod wskazany adres. Na miejscu spotyka… Filipa!

Nieobecni: Odcinek 5
Nieobecni: Odcinek 5

Wkrótce dochodzi do tragedii. Paweł, kochanek Doroty, staje się obiektem nienawiści mieszkańców Kasprowa. Policja znajduje więcej dowodów w mieszkaniu nowego podejrzanego o zaginięcie rodziny Gajdów. Jest pewne – miał on swoje „tajemnice” z Marcinem. Filip rozmawia z rodzicami Kuby na temat jego relacji z trenerem Gajdą. Zauważa, że ich zeznania są nie do końca spójne…

Elżbieta spotyka się z Milą. Oburzona nieudaną akcją operacyjną Filipa tancerka prosi, żeby ktoś inny przejął sprawę zaginięcia jej rodziny. Elżbieta uświadamia jej, że Filip jest najlepszy z jej zespołu i tylko on ma szansę odnaleźć Gajdów. Dziewczyna wybucha. Nie ma siły już żyć z pytaniami, na które nikt nie potrafi odpowiedzieć. Policja zatrzymuje mężczyznę, który nagabywał dzieci pod szkołą. Czy ma on coś wspólnego z zaginięciem Olka?

Aktualności