Nieobecni

Nieobecni: Odcinek 2

Nieobecni

Filip urządza się w lokalnym komisariacie. Od samego początku wprowadza nowe porządki, które nie wszystkim się podobają.

Nieobecni: Odcinek 2
Nieobecni: Odcinek 2

Mila z pomocą mieszkańców Kasprowa, aranżuje nocne poszukiwanie bliskich. W pewnym momencie na horyzoncie pojawia się wściekły podkomisarz Zachara!

Na drugi dzień Filip organizuje Mili konferencję prasową. Po emocjonalnym apelu do mediów dziewczyna postanawia dalej działać i rozwiesza plakaty po okolicy. Po powrocie do domu czeka ją szok!

Przeglądając rzeczy brata, Mila znajduje zapiski, które wzbudzają jej czujność. Natychmiast idzie do szkoły, w której uczy się Olek. Na miejscu spotyka kolegę brata. Okazuje się, że na krótko przed zaginięciem nastolatek nawiązał nową internetową znajomość. Mila podąża za tropem. Co znajdzie w komputerze, z którego korzystał Olek? Jakby tego było mało, w podstawówce Mila natyka się na woźną. Kobieta mówi jej o dziwnym hobby kilku chłopaków ze szkoły.

Filip odwiedza Pawła Borkowskiego. Co wyniknie z tej wizyty? Wkrótce na komisariacie pojawia się Mila. Przekazuje Filipowi, co odkryła podczas prywatnego „śledztwa”.

Milę dręczą koszmary senne. W międzyczasie w Kasprowie pojawia się Miłosz, oferując jej swoje wsparcie. Co na to Mila?

Aktualności