Odcinki

"Na Wspólnej", odcinek 3847

Odcinki
"Na Wspólnej" - 3847
"Na Wspólnej" - 3847

Odcinek 3847 serialu TVN "Na Wspólnej"

Michał wściekle zazdrosny o Igę!

Zdenerwowany chorobą córeczki Michał przyjeżdża w nocy do szpitala. Zastaje tam opiekującego się Igą… jej nowego sąsiada! Kiedy później Brzozowski widzi Kubę naprawiającego jej auto, ma dość! Zazdrosny, ostrzega Igę – jej sąsiad to tani podrywacz, który chce ją zaliczyć! Wkurzona Przybysz oświadcza, że już za późno – zaliczył ją i… było świetnie! Wieczorem Michał dopada rywala!

Czerski przekona się do czego jest zdolna wściekła nastolatka?!

Czerski wraca do domu – zastaje poimprezowy sajgon! Rozjuszony, wyrzuca towarzystwo a Amelii robi totalną awanturę! Na dodatek dowiaduje się od Oli, że jego córka kradła alkohol! Mariusz jest zdruzgotany. Tymczasem przyjaciółka Amelii pyta, czy ojciec ją pobił, gdy wyszli. Wyznaje, że słyszała, jak Amelia mówiła Radkowi, że jej stary jest agresywnym potworem! Dziewczyna nie zaprzecza…

Kasia uwodzi ucznia?!

Kasia szuka dla Leona warsztatów z plenerem malarskim. Chłopak jest zachwycony pomysłem - jednak stwierdza, że rodzice nie dadzą mu na to pieniędzy. Kasia idzie do Danki i pyta o fundusz stypendialny… Gdy Leon mówi o tym Mii, ta stwierdza, że talent jej chłopaka obroni się sam – niepotrzebne mu niezdrowe zainteresowanie nauczycielki!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności