Odcinki

"Na Wspólnej", odcinek 3833

Odcinki
"Na Wspólnej" - 3835
"Na Wspólnej" - 3835

Odcinek 3833 serialu TVN "Na Wspólnej"

Ula zaatakowana i więziona!

Ula otwiera drzwi mieszkania sadząc, że to opiekunka Ani – tymczasem jest to Karolina. Dziewczyna uderza Hofferównę w głowę kamieniem! Gdy Ula odzyskuje przytomność jest związana, a Karolina grozi jej nożem! Tymczasem Natan dowiaduje się, że Karolina uciekła z odwyku. Chłopak razem z Kamilem wzywają policję i wchodzą do mieszkania Hoffera przez balkon sąsiada. Finał jest tragiczny!

Zdybicka porywa własne dziecko!

Aneta radzi Ilonie jak ma usprawiedliwić w sądzie swoje wpadki rodzicielskie. Pozostaje jeszcze problem z dawnym uzależnieniem od leków oraz… sekretarką, którą Zdybicka obraziła i zwolniła! Kiedy Ilona odwiedza synka w ośrodku opieki, Wiktorek jest mocno przygaszony i błaga, by mama go zabrała do domu… Zdybicka nie wytrzymuje – chwyta dziecko za rękę i zaczyna z nim uciekać!!!

Syn Patrycji złodziejem!

Do dyrektorki szpitala przychodzi jej syn Oskar. Chłopak chce, żeby matka dała mu parę stówek. Patrycja odmawia - syn reaguje agresją. Wychodząc ze szpitala Oskar kradnie portfel pacjentki. Ostrowski prowadzi okradzioną kobietę do dyrektorki, żeby obejrzeć nagranie z monitoringu - moment kradzieży wprawia Patrycję w przerażenie!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności