Odcinki

"Na Wspólnej", odcinek 3828

Odcinki
"Na Wspólnej" - 3828
"Na Wspólnej" - 3828

Odcinek 3828 serialu TVN "Na Wspólnej"

Monika wpada w furię – odkryła, że Martyna mieszka z Damianem!

Martyna jest załamana komentarzami pod tekstem o romansie Cieślika. Uważa, że tylko rozwód Damiana może uciszyć sprawę. Tymczasem Monika umawia się z agentem nieruchomości, którego ostatnio poznała – chce wynająć mieszkanie. Mężczyźnie Cieślikowa wyraźnie się podoba… Monika przychodzi do Damiana – spotyka w domu Martynę. Dociera do niej, że kobieta tu zamieszkała! Wpada w furię!

Ilona wyrodną matką?!

Weronika ma dla Ilony złe wieści - sąd zdecydował, że Wiktorek zostanie w pogotowiu opiekuńczym, bo… znaleziono siniaki na jego ciele! Jednocześnie założono Ilonie sprawę o odebranie praw rodzicielskich. Zdybicka nie wierzy w to, co słyszy – obraża Roztocką! Prosi o pomoc Anetę Siwek – tłumaczy prawniczce, że nie jest pijaczką, która znęca się nad synem!!!

Igor przekonuje Ankę, żeby zmierzyła się z przeszłością…

Igor proponuje barmance Ani, że napisze o niej artykuł – może ktoś ją rozpozna. Nie rozumie jak to możliwe, że nikt jej nie szuka?! Ania stwierdza, że może lepiej nie znać powodu… Nowak, mimo jej wątpliwości, pyta o zgodę na artykuł naczelnego - ten ostrzega przyjaciela, że kobieta mogła kiedyś nie być miłą barmanką… Jakiś czas później Anka podejmuje decyzję – chce wiedzieć kim jest!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności