Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3786

Odcinki
Na Wspólnej - 3786
Na Wspólnej - 3786

Odcinek 3786 serialu TVN "Na Wspólnej"

Przerażony Stefanek w rękach „leśnego dziada”!

Roman i Honorata martwią się, bo kolejna osoba odwołuje rezerwację. Stefanek radzi dziadkom - powinni skorzystać z pomocy influensera. Hofferowie nie bardzo wiedzą, o co chodzi… Roman przygotował dla wnuka leśne podchody. Rusza w ślad za nim, ale traci go z oczu. Stefan myli drogę i przerażony błądzi po lesie. Nagle trafia na starszego mężczyznę, który od kilku dni obserwuje z ukrycia pensjonat Hofferów!

Lew bohaterem, czy… przestępcą?!

Nalepa reanimuje pacjentkę czekając na karetkę. Tymczasem wyjący alarm ściąga ochroniarza, który rzuca się na lekarza sądząc, że to włamywacz! Lew ogłusza mężczyznę i zabiera panią Mirosławę do szpitala. Kiedy rano wychodzi po całonocnej operacji ratującej życie pacjentki, zostaje zatrzymany przez policję! Nalepa dostaje poważne zarzuty – włamanie i napad na ochroniarza. A zniszczenia w willi zostają wycenione na 90 tysięcy!

Nie ma nadziei dla Włodka?

Zięba mówi żonie, że dał się okraść. Maria każe mężowi natychmiast iść na policję! Tam Włodek słyszy, że sprawa jest beznadziejna… O kłopotach Zięby dowiaduje się Hebel. Ryszard jest pewny - ci, którzy okradli Włodka, zostaną ukarani. To brzmi jak propozycja pomocy…

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności