Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3773

Odcinki
Na Wspólnej - 3773
Na Wspólnej - 3773

Odcinek 3773 serialu TVN "Na Wspólnej"

Kajtek stawia rodziców pod ścianą! Chce znać prawdę!

Spanikowana Monika alarmuje męża - ich syn zniknął! Kajtek nie odbiera telefonu, więc Cieślik jedzie do szkoły syna, ale tam go nie znajduje. Niespodziewanie, zastaje chłopaka przed swoim biurem, Kajtek chce wiedzieć, o co poszło rodzicom! Inaczej ucieknie na zawsze… Czy dowie się prawdy?!

Prokurator zaatakuje Igę, a Brygida… Roberta?!

Brygida zaskakuje Igę – pyta czy jest coś między nią a Robertem? Przybysz oznajmia, że Tadeusiak jest jej kolegą i nie zamierza przekraczać tej granicy. Czy Brygida to wykorzysta?! W swoim biurze Iga zastaje Piaseckiego – nieszczerze przytakuje, gdy prokurator pyta ją, czy przekazała wszystkie dowody w sprawie zabójstwa prostytutki. Przybysz nie wie, że Piasecki założył jej i Sławkowi podsłuchy…

Maria ma misję – musi uratować małżeństwo… Jarka i Elizy!

Ziębowa wpada do Elizy i Jarka, trafia w sam środek kłótni. Po tym co usłyszała podczas wesela, Maria jest przekonana, że młodzi Bergowie mają kłopoty małżeńskie. Prosi Jarka i Elizę, żeby sobie wybaczyli, przecież rozwód to ostateczność! Małżonkowie są w szoku – babcia zwariowała?! Jarek spotyka się z Brunem – przyjaciel przeprasza Berga za ferment, jaki zrobił w jego rodzinie.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Aktualności