Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3750

Odcinki
Na Wspólnej - 3750
Na Wspólnej - 3750

Monika i Bruno przyłapani przez Cieślika?!

Monika ma zły dzień – rano zaskakuje ją kontrola skarbówki w jej szkoły jazdy. Później dzwoni Kajtek – miał wypadek na rowerze. Zdenerwowana Cieślikowa każe mężowi ratować syna. Damian jest zajęty i wysyła na pomoc… Bruna! Krawczyk przywozi ze szpitala Kajtka z nogą w ortezie – chłopiec zasypia zmęczony. Wtedy kochankowie nie wytrzymują i zaczynają się całować! Na to wraca Cieślik!

Berg czuje się zdradzany przez Joannę! Idzie jak walec!

Bogdan jest pewny, że złapał żonę na zdradzie! Wzburzony, wyrzuca z jej mieszkania młodego mężczyznę! Joanna stopuje męża – to… lekarz ich córki! Ma pomóc wciągnąć Michasię do bezpłatnego programu leczenia. Berg nie słucha i pyta żonę, od kiedy go zdradza?! Joanna nie wierzy własnym uszom… Bogdan oświadcza, że zabiera Misię do domu!

Na redakcje Smolnego i Kwiatkowskiego pada blady strach!

Gwiazda wzywa do siebie sprzeczających się Smolnego i Kwiatkowskiego, liczył, że się dogadają! Oczekuje od naczelnych, że połączą działy tematyczne swoich gazet i mimo, że obiecał ich redakcjom niezależność. Do Krzysztofa i Artura dociera, że Gwiazda nie dotrzyma słowa i połączy ich gazety! Cięcia i zwolnienia są nieuniknione…

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności