Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3745

Odcinki
Na Wspólnej - 3745
Na Wspólnej - 3745

Kamil i Lew pod wrażeniem – dr Agier pokazuje niezwykły talent!

Doktor Agier odkrywa, że młody pacjent ma w klatce piersiowej igłę, która niebawem… dotrze do serca! Łucja, w asyście Nalepy, z powodzeniem przeprowadza niezwykle ryzykowną operację. Gdy po wszystkim Lew i Kamil gratulują koleżance, w szpitalu pojawia się profesor Agier. Na jej widok Łucja blednie. To, co słyszy od matki jest wprost okrutne!!!

Aneta chce zemsty na Darku i nie cofnie się przed niczym!

Aneta czeka przed budynkiem telewizji na Izabelę, partnerkę Boreckiego. Siwek bezpardonowo grozi, że ujawni jej niechlubną przeszłość! Chyba, że… kobieta będzie zeznawać przeciwko partnerowi, z którym jest w ciąży… Niebawem do Darka wpada zdenerwowany Borecki i krzyczy, że adwokatka żony chce zniszczyć życie jego ukochanej! Słyszy to Czerski i wychodzi z biura… rozprawić się z Anetą!

Bogdan chce sprawdzić, czy jest ojcem Antka!

Bogdan czyta o badaniach genetycznych. W pracy sprytnie przechwytuje pestki z próbką śliny Antka… Tymczasem Jagoda pyta Szarka, dlaczego jest zdołowany. Okazuje się, że Szark nie może odnaleźć przyjaciółki matki Antka – a musi się dowiedzieć, z kim ta go zdradziła! Jagoda ma dość, Szark wciąż kocha swoją dawną dziewczynę?!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności