Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3744

Odcinki
Na Wspólnej - 3744
Na Wspólnej - 3744

Darek niespokojny! Czuje nadciągającą klęskę?!

Darek pokazuje Kasi sale na ich wesele, stara się tym ukryć to, jak przeżywa walkę z Anetą w sprawie Boreckich. Zakościelny też jest przejęty, bo prasa pisze o rozwodzie sławnej pary i sugeruje przegraną ich kancelarii! Tymczasem Borecka ma dla Anety prawdziwą bombę, partnerka Boreckiego, obecnie prezenterka telewizyjna, była kiedyś… dziewczyną do towarzystwa!

Roma ma nowego wroga!

Roma wytyka Gębie każde potknięcie na wizji - Marta uważa, że Lenarska przesadza. Plan zdjęciowy obserwuje nowy szef działu HR - jest nim… Baliszewski! Adrian proponuje zespołowi Marty warsztaty integracyjne. Niechętna jest tylko Roma – przerywa je prymitywnie obrażając nowego szefa! Nie wie, z kim zadziera…

Hebel umiera?!

Do Hebla przychodzi w odwiedziny Niuniek – chce znać ostatnią wolę przyjaciela… Tymczasem Hoffer oddaje w ręce dr Agier młodego pacjenta, którego trudno zdiagnozować. Łucja czuje się doceniona. Nagle rzednie jej mina – dostaje wiadomość od matki, która przyjechała do Warszawy i chce się spotkać. Rozmowa z nią doprowadza młodą lekarkę do rozpaczy!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności