Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3724

Odcinki
Na Wspólnej - 3724
Na Wspólnej - 3724

Co się dzieje z Grześkiem?!

Do Smolnego na parę dni ma wpaść jego starszy syn, Przemek. Grzesiek nie cieszy się z odwiedzin brata, ale idzie posprzątać pokój, wygarnia stosy kanapek ukrywanych pod łóżkiem. Gdy przed szkołą wyrzuca je do kosza, zauważa to Hela. Kiedy dziewczyna przytula się do ukochanego i stwierdza, że bardzo schudł, młody Smolny agresywnie ją odtrąca!

Berg ma dość! Leci do rodziny!

Bogdan dzwoni znowu do żony, w końcu odbiera Michasia i mówi, ze mama nie może teraz rozmawiać. Berg bardzo się martwi i obawia, się, że Joanna ukrywa przed nim coś złego na temat zdrowia córeczki. Decyduje, że poleci do swoich ukochanych dziewczyn! Tymczasem Kasia zaprasza Antka, chce się rozliczyć za malowanie mieszkania. Ich spotkanie jest pełne osobistych wyznań…

Marzenia Bruna pryskają!?

Bruno mówi Natalii, że marzy o dziecku! Narzeczona nie jest zachwycona, ale ukrywa to. Krawczyk przekonuje senatora Cieślika, że powinien zadbać o swój wizerunek w mediach społecznościowych, on mu w tym pomoże. Podekscytowany nowym źródłem dochodu, Bruno zaczyna z rozmachem planować wesele. Natalia wybucha - nie chce być jego żoną?

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności