Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3700

Odcinki
W odcinku 3700
W odcinku 3700

Pogrzeb Kolendy - bardzo trudne chwile Kamila i… Uli!

Kamil jest w rozsypce – dziś pogrzeb Anny. Prosi Ulę, żeby była przy nim. Dziewczyna – mimo oporów - robi to dla ojca... Po uroczystości Marta wyrywa ze stuporu brata – musi odebrać córeczkę ze szpitala. Do Kamila dociera, że może sobie nie poradzić z noworodkiem, ale Marta obiecuje pomoc - teraz i zawsze! Natomiast Ula nawet nie chce patrzeć na małą – wychodzi z domu i… nie wraca!

Grzesiek i Hela walczą o wolność i… miłość!

W szkole Zimińskiej stawia się kurator nasłany przez ojca Wałka. Urzędnik chce skontrolować pracę z młodzieżą – w szczególności na lekcjach profesor Bednarczuk. Podczas wizytacji Hela i Nina prezentują słynne postacie LGBT w kulturze polskiej - kurator jest oburzony! Wieczorem Grzesiek organizuje wolną chatę. Do chłopaka przychodzi Hela – będzie gorąco!

Szykuje się ostry konflikt Iga-Kaja?!

Sławek zaskoczony – szefowa go przeprasza i zatwierdza jego urlop. Kaja nie jest jednak tak miła dla Igi, która odwiedza komendę i chce poznać swoją zastępczynię. Kobieta pyta Przybysz o powrót z urlopu - sugeruje, że mając małe dziecko nie da rady dobrze sprawować swoich obowiązków… W domu Iga ma kolejną przykrą rozmowę – z Michałem, który całkowicie sprzeciwia się jej pomysłowi powrotu do pracy!

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Aktualności