Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3693

Odcinki
Na Wspólnej - 3614
Na Wspólnej - 3614

Kamil kompletnie rozbity śmiercią Anny – czy przestanie obwiniać nowonarodzoną córeczkę?!

Ula przychodzi do Kamila – nie potrafi pocieszyć ojca. Przekazuje wyrazy współczucia od Zuzy. Hoffer jest w kompletnej rozpaczy – cięgle odsłuchuje wiadomość nagraną przez Anię na dzień przed śmiercią… W końcu Kamil zbiera się w sobie i jedzie do szpitala, do swojej maleńkiej córeczki. Czy w końcu przełamie się i weźmie ją na ręce?

Ola w panice – Alan okleja jej zdjęciami całe miasto!

Czerski spotyka się z Olą – według niego dowody, które mu dostarczyła świadczą bezsprzecznie o tym, że Alan znęcał się nad młodą Zimińską. Mariusz natychmiast składa wniosek o zakaz zbliżania się narzeczonego do niej! Novak tymczasem ostro działa – rozkleja zdjęcia Oli i ich synka z ogłoszeniem o dużej nagrodzie za pomoc w ich odnalezieniu! Zimińscy są załamani, a Ola wpada w panikę!

Lew ratuje Dexa, a Ala dowiaduje się o zdradzie ojca!

Dex wylatuje z praktyk po samowolnej akcji ratowania pacjentki. Jednak Nalepa interweniuje u dyrektora Adamskiego – ten daje studentowi drugą szansę. Lew powiadamia zrozpaczonego Dexa, żeby wracał - po czym daje mu poważną lekcję pokory… Tymczasem Ala dowiaduje się od mamy o zdradzie ojca! I przypadkiem dowiaduje się od Magi, że to ona jest kochanką jej taty!!!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności