Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3692

Odcinki
Na Wspólnej - 3692
Na Wspólnej - 3692

Tragedia Kamila – jego ukochana… nie żyje!

Oszołomiony Kamil czeka na korytarzu, kiedy pojawia się matka Kolendy - kobieta chce wiedzieć, co z jej córką. W tym momencie wychodzi lekarka i oznajmia im, że… Anna zmarła! Lekarze szukają przyczyn. Boska jest w ciężkiej rozpaczy, natomiast zszokowany Kamil… odmawia zobaczenia swojej malutkiej córeczki!!!

Antek chce zrezygnować z pracy – czy powstrzyma go… miłość do Kasi?!

Po bójce z Szarkiem Antek nie może opanować wściekłości – ze łzami w oczach ogląda w telefonie stare zdjęcie. Jest na nim piękna dziewczyna wtulona w młodego… Szarka! Następnego dnia chłopak oznajmia Bergowi, że rezygnuje z pracy. Gdy wychodzi, wpada na Szarka – mężczyzna przeprasza za wczoraj, chce zgody. Antek nie wie, co zrobić, szczególnie że do Bogdana przyjeżdża Kasia i chłopak nie może oderwać od niej oczu…

Dramatyczna akcja w szpitalu - Dex ratuje życie pacjentki!

Zmartwiony Karol zwierza się bratu, że ojciec Ali nie zamierza zerwać z Magą. Boi się powiedzieć ukochanej o zdradzie jej taty. Rozmowę braci podsłuchuje Majka - umawia się z Magą i słyszy od niej, że ta jest zakochana na zabój w Myszkowskim… Tymczasem na praktykach w szpitalu Dex dostaje od Nalepy polecenie spisania wywiadu lekarskiego ze starszą pacjentką – w trakcie rozmowy kobieta traci przytomność! Dex bezskutecznie wzywa pomocy – sam musi ratować życie staruszki!!!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności