Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3691

Odcinki
W odcinku 3691
W odcinku 3691

Kamil w szoku – Kolenda rodzi mu córeczkę i… traci przytomność!!!

Anna - między kolejnymi bolesnymi skurczami - prosi Kamila, żeby powiadomił jej matkę, że rodzi. Hoffer jest cały czas przy ukochanej – przejęty i wspierający. Po wielu godzinach Kolenda rodzi córeczkę – Kamil jest oszołomiony i bardzo szczęśliwy. Nagle zauważa jednak, że wyczerpana Anna… traci przytomność!!! Lekarze natychmiast przystępują do reanimacji…

Darek odtrąca Anetę – czy czeka go zemsta zranionej kobiety?!

Żbika w kancelarii odwiedza Rabski, który zdecydował się na rozwód bez orzekania o winie. To dobra wiadomość dla Anety – Darek natychmiast idzie do kochanki. Siwek się cieszy, nachalnie adorując Żbika. Jednak ten traktuje ją z dystansem. W końcu Darek zdecydowanie oświadcza byłej żonie, że teraz to Kasia jest dla niego najważniejsza! Aneta jest w szoku – czy będzie się mścić?!

Bogdan tęskni za rodziną, a jego pracownicy… znowu się leją!

Bogdan nie może spać – tęskni za córeczką i żoną, która nie odpisuje do niego… W pracy Berg kieruje Antka na sprawdzian do Szarka. Chłopak się spisuje na tyle świetnie, że koledzy dają mu się nawet zaprosić po pracy na piwo. Atmosfera jest super do momentu, kiedy Szark zaczyna opowiadać o swoich marynarskich podbojach miłosnych - Antek nagle zaczyna go wyzywać i znowu dochodzi do bójki!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności