Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3685

Odcinki
Na Wspólnej - 3685
Na Wspólnej - 3685

Kamil dowiaduje się, że będzie ojcem!!!

Kamil wydzwania do Kolendy, lecz ta go nie odbiera. Hoffer jedzie do niej, wdziera się do mieszkania i oznajmia, że nie wyjdzie dopóki się nie dowie, czy Anna nosi jego dziecko! Kolenda nie ma już siły dalej kłamać… Co zrobi Kamil?!

Kasia zdradza Darka, a Darek ją?!

Żbik informuje Anetę, że zdobył dowody zdrady jej męża i Rabski zgadza się na rozwód bez orzekania o winie. Siwek oddycha z ulgą i… pogrywa z Darkiem wabiąc go i kusząc! Tymczasem Czerski wpada do pracowni Kasi po swój portret. Kiedy rozmawiają i piją szampana, nagle Mariusz… całuje Kasię! Widzi to Darek, który przyjechał po ukochaną. Wraca do auta i jedzie prosto… do mieszkania Anety!!!

Honorata rozprawia się z oszustem!

Honorata, po nieprzespanej nocy, wtajemnicza Romana i Martę w swój plan ratowania pensjonatu i… Kujawskiej! Hofferowa odnalazła w internecie newsy o oszustwie „na pisarza” – jest pewna, że to Jarzyna! Mężczyzna niespodziewanie zostaje poproszony przez Martę o wywiad – zdziwiona Kujawska słucha, jak jej ukochany nie potrafi nic powiedzieć o sobie i swojej książce... A cała prawda dociera do niej, gdy Honorata przyjeżdża z policją i kobietą oszukaną przez „pisarza”!

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Aktualności