Odcinki

Na Wspólnej, odcinek 3682

Odcinki
W odcinku 3682
W odcinku 3682

Policja spisuje zeznania Marty i Mikołaja po tym, jak stalker groził Leśniewskiej. Obiecują działania. W pracy Roma opowiada Gębie, co się wydarzyło, Tomasz zauważa, że Lenarska nie wygląda na zbyt przejętą… Tymczasem do pensjonatu Hofferów, gdzie schroniła się Marta, przyjeżdża prezes telewizji. Jego zachowanie wzbudza poważne podejrzenia u Mikołaja…

U Zimińskich radość! Przyjeżdża Ola z niemowlakiem! I Alanem…

Danka i Teresa słyszą od Rafała, że został oszukany przez byłą żonę i wychowywał nie swoje dziecko! Bednarczuk uważa, że jej narzeczony powinien porozmawiać z dziewczyną, w końcu przez 10 lat był jej tatą… Zimińska wyjeżdża z Sopotu i wraca do Warszawy a tam czeka ją wielka niespodzianka! Z Londynu przylatuje Ola z Alanem i ich maleńkim synkiem!

Basia wyląduje na bruku?!

Smolny, widząc przygnębienie syna, zabiera go do redakcji i chce dać mu zajęcie. Ada bierze Grześka pod swoje skrzydła bo okazuje się, że chłopak kompetentnie zbiera materiały o problemach psychiatrii dziecięcej. Temat prowokuje ich do poważnej rozmowy… Tymczasem Basię, która w ramach protestu wzięła urlop, niespodziewanie odwiedza jej szef. Czy Bastian zamierza ją zwolnić?!

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

Aktualności